Seksuolog Wielkopolskie

1 - 1 z 1 ofert

Oferty

  • dr. n. hum.
    dr. n. hum.
    170.00 PLN
    Seksuolog Poznań (Wielkopolskie)
    Jako psycholog zajmuję się także poradnictwem seksuologicznym dla osób dorosłych. Prowadzę też poradnictwo/terapię dla par w obszarze dowolnych problemów w relacji, kryzysów w pożyciu w związku partnerskim.
  • 1

Seksuolog to specjalista zajmujący się badaniem i terapią związaną z aspektami życia seksualnego ludzi. Jego działania obejmują: diagnozowanie i leczenie zaburzeń seksualnych, doradztwo w kwestiach związanych z intymnością i seksualnością, edukację seksualną, a także wsparcie w rozwiązywaniu problemów związanych z seksualnością. Seksuolog może pracować zarówno z poszczególnymi osobami, jak i parami, pomagając w poprawie jakości życia seksualnego. Zadaniem seksuologów jest również eliminowanie seksualności ze sfery tabu, promowanie zdrowej seksualności oraz prewencja chorób przenoszonych drogą płciową. Seksuolog pomaga ludziom osiągnąć satysfakcjonujące i zdrowe życie seksualne.

Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychtraumatolog

Specjaliści zdrowia psychicznego Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny

Psychologuj.pl