Natalia Miszczyszyn

300.00 PLN
 • Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Ulica: Na Grobli 20/8

Kontakt: https://mentali.pl/specjalista/Natalia-Miszczyszyn-Psycholog-Psychoterapeuta-Arteterapeuta-Wroclaw

Telefon: 535 58 58 58

Jestem dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutą oraz arteterapeutką. W swojej pracy wykorzystuję nurt psychoterapii systemowej, ponieważ wierzę, że wszyscy moi klienci mają ogromny potencjał, by dokonać w swoim życiu zmiany na lepsze.

Prowadzę spotkania indywidualne oraz konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych, a także szkolenia o tematyce psychologiczno – rozwojowej. Specjalizuję się w leczeniu depresji, pomagam pacjentom ze stanami obniżonego nastroju, mającymi trudności ze snem oraz borykającymi się z problemami w relacjach i związkach. Służę również poradą w kwestiach skomplikowanych relacji z rodzicami i rodziną oraz w sytuacjach wystąpienia kryzysu życiowego.

Zajmuję się również doradztwem systemowym dla osób dorosłych.

Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu, a także jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W celu uzupełnienia swojego warsztatu o skuteczne narzędzia diagnostyczne ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Praktyczna Diagnoza Psychologiczna. Zdecydowałam się również na odbycie kursu psychoterapii na Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Dużą wiedzę zdobyłam podczas dwóch szkoleń Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej - Psychoterapia Systemowa Indywidualna i Rodzin na poziomie podstawowym oraz z zakresu systemowej terapii zaburzeń jedzenia, specjalność bulimia. Jestem w trakcie zaawansowanej Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin. Posiadam także certyfikat arteterapeutki. Cały czas staram się szlifować swój warsztat i podnosić kwalifikacje, więc stale biorę udział w szkoleniach i konferencjach naukowych.

Swoją pracę z osobami potrzebującymi pomocy w zakresie psychologii i psychoterapii rozpoczęłam w ramach praktyk w Ośrodku Terapii Zajęciowej Ostoja we Wrocławiu, gdzie miałam do czynienia z ludźmi z niepełnosprawnościami. Ogromne doświadczenie zdobyłam także udzielając się jako wolontariusz pomagający mieszkańcom gminy Siechnica – nauczyłam się pracować z ofiarami klęsk żywiołowych oraz nadużyć w formie przemocy fizycznej i emocjonalnej.

Wchodzę w skład zespołów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Nadzwyczajnego Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Jestem autorką dwóch programów warsztatowych – „Powrót do kreatywności i uważności z malarstwem intuicyjnym” i „Pędzelkowo – kreatywna plastyka dla dzieci” oraz założycielką Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego – Mentali.
psychoterapia online:

Oferta wyświetlona 105 razy

Powiązane oferty

 • Paweł Klimas
  Paweł Klimas
  220.00 PLN
  Psychoterapia uzależnień Wrocław (Dolnośląskie)
  Jestem psychologiem, psychoterapeutą, specjalistą psychoterapii uzależnień. Przede wszystkim jestem osobą, która głęboko wierzy w ludzi i w zmianę. W to, że to my, ja, ty, każdy z nas ma wpływ na swoje szczęście, wystarczy w to uwierzyć i proaktywnie...
 • Wojciech Nowak
  Wojciech Nowak
  180.00 PLN
  Psychoterapeuta Wrocław (Dolnośląskie)
  Jestem certyfikowany psychoterapeutą psychodynamicznym oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W swojej pracy terapeutycznej staram się wnikliwie słuchać pacjenta i stale podążać za Jego narracją. Do moich zainteresowań ...
 • Psychoterapia w Centrum Mentali
  Psychoterapia w Centrum Mentali
  Do uzgodnienia
  Psychoterapeuta Wrocław (Dolnośląskie)
  Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali to miejsce tworzone przez grupę wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Nasi psychologowie posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami natury psychicznej. Do każdej ...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Znajdź Specjalistę • Blog psychologicznyBlog psychoterapeutyczny

  Psychologuj | Prywatność