Wojciech Nowak

180.00 PLN
 • Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Ulica: Kiełbaśnicza 24

Kontakt: https://mentali.pl/specjalista/wojciech-nowak-psychoterapeuta-wroclaw

Telefon: 535 58 58 58

Jestem certyfikowany psychoterapeutą psychodynamicznym oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W swojej pracy terapeutycznej staram się wnikliwie słuchać pacjenta i stale podążać za Jego narracją. Do moich zainteresowań zawodowych należą między innymi: psychoterapia zaburzeń osobowości, zaburzeń nerwicowych i lękowych, a także szeroko rozumiana problematyka małżeństwa i rodziny, m.in.: problemy w relacjach rodzinnych. Nie zajmuję się uzależnieniami.

Jestem dwukrotnym absolwentem Wydziału Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, gdzie w 2007r. ukończyłem studia licencjackie o specjalności pedagogika rodzinna, a w 2009r. ukończyłem studia uzupełniające magisterskie z resocjalizacji na tym samym wydziale. Kilka lat później, w 2016r., ukończyłem czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, a w styczniu 2020r. otrzymałem dyplom psychoterapeuty psychodynamicznego.


Od ukończenia szkoły psychoterapii regularnie uczestniczę w organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej konferencjach naukowych, a także stale staram się zapoznawać z aktualną literaturą dotyczącą psychopatologii, psychoterapii psychodynamicznej i psychoanalizy. Moją pracę poddaję superwizji u certyfikowanego superwizora.


Moje doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywałem na II Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Klinicznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie odbywałem dwa wolontariaty, jeden 1- miesięczny i drugi 10-miesięczny.
Od września 2017 do lipca 2019r. pracowałem jako psychoterapeuta w Poradni Zdrowia Psychicznego SALUS w Długołęce i Miliczu, w którym od stycznia do lipca 2019r. pracowałem również jako psychotrerapeuta na oddziale dziennym, który mieścił się przy tej poradni.

psychoterapia online:

Oferta wyświetlona 60 razy

Powiązane oferty

 • Psychoterapia w Centrum Mentali
  Psychoterapia w Centrum Mentali
  Do uzgodnienia
  Psychoterapeuta Wrocław (Dolnośląskie)
  Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali to miejsce tworzone przez grupę wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Nasi psychologowie posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami natury psychicznej. Do każdej ...
 • Marta Krawczyk, Terapia indywidualna, Pomoc psychologiczna
  Marta Krawczyk, Terapia indywidualna, Pomoc psychologiczna
  150.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Wrocław (Dolnośląskie)
  Zapraszam Cię do mojej przestrzeni, w której oferuję pomoc psychologiczną. Jest to forma wsparcia, w której wspólnie w relacji Ja - Ty przyjrzymy się Twojej trudności. Będę Ci towarzyszyć w poszerzaniu świadomości, określaniu swoich potrzeb, zasobów,...
 • Justyna Kujawińska Psychoterapia Gestalt
  Justyna Kujawińska Psychoterapia Gestalt
  170.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Wrocław (Dolnośląskie)
  Dzień dobry! Nazywam się Justyna Kujawińska. Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych, a także interwencję kryzysową i wsparcie w żałobie. Ukończyłam czteroletnie, całościo...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Znajdź Specjalistę • Blog psychologicznyBlog psychoterapeutyczny

  Psychologuj | Prywatność