Paweł Klimas

220.00 PLN
 • Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Ulica: Na Grobli 20/8

Kontakt: https://mentali.pl/specjalista/Pawel-Klimas-Psycholog-Uzaleznien-Psychoterapeuta-Wroclaw

Telefon: 535 58 58 58

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, specjalistą psychoterapii uzależnień.

Przede wszystkim jestem osobą, która głęboko wierzy w ludzi i w zmianę. W to, że to my, ja, ty, każdy z nas ma wpływ na swoje szczęście, wystarczy w to uwierzyć i proaktywnie działać w wybranym kierunku.

Z mojej pomocy mogą skorzystać pacjenci borykający się z różnego typu uzależnieniami związanymi z alkoholem, seksualnością, hazardem czy social mediami. Oprócz tego pomagam z takimi problemami, jak depresja, nerwica, stres, zaburzenia lękowe czy w walce z zespołem stresu pourazowego (PTSD). W formie sesji online pomagam także Polakom przebywającymi za granicą. Zgłaszającym się do mnie osobom staram się pomóc w lepszym zrozumieniu siebie i dążeniu do osiągnięcia założonego celu, dla poprawy ich życia. Niezwykle ważne jest tworzenie bliskiej relacji opartej na zaufaniu. W swojej pracy kieruje się dobrem pacjentów oraz Kodeksem Etyczno - Zawodowym Psychoterapeuty Uzależnień.

Na Wrocławskim Instytucie psychoterapii ukończyłem całościowy kurs psychoterapii, atestowany przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz akredytowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uczęszczałem także do Szkoły Psychoterapii Uzależnień CEDR, gdzie uzyskałem tytuł specjalisty psychoterapii uzależnień. Dużą wiedzę z zakresu terapii Schematu i DBT (terapia Dialektyczno-Behawioralna) zdobyłem w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Doświadczenie pogłębiałem uczęszczając na spotkania Polskiego Towarzystwa Dialogu Motywującego oraz na zajęcia w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, gdzie ukończyłem specjalność psychologia kliniczna.

Swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiałem w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. W późniejszym czasie pracowałem w licznych instytucjach, fundacjach czy prywatnych ośrodkach terapii uzależnień m.in. w Oddziale Terapii Uzależnień w Czarnym Borze i Stowarzyszenia Monar w Warszawie, fundacjach "Żyć z Chorobą Parkinsona” oraz "Pomoc Potrzebującym", a także w Ośrodku Terapii Uzależnień „Kamiza” i Poradni Zdrowia Psychicznego w Kamiennej Górze.

Obecnie współpracuję z Ośrodkiem leczenia uzależnień FreeDom w Mirkowie pod Wrocławiem.

psychoterapia online:

Powiązane oferty

 • Terapia osób uzależnionych od alkoholu i osób współuzależnionych
  Terapia osób uzależnionych od alkoholu i osób współuzależnionych
  100.00 PLN
  Psychoterapia uzależnień Łódź (Łódzkie)
  Jestem psychologiem, psychotraumatologiem i terapeutą uzależnień. Zapraszam na terapię osoby uzależnione od alkoholu oraz osoby współuzależnione ( członkowie rodzin osób uzależnionych). W swojej pracy wykorzystuje sprawdzone metody terapeutyczne dost...
 • Psychoterapia, psychoterapia uzależnień
  Psychoterapia, psychoterapia uzależnień
  150.00 PLN
  Psychoterapia uzależnień Toruń (Kujawsko-Pomorskie)
  Nazywam się Agata Braun i jestem mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, certyfikowaną Specjalistką Psychoterapii Uzależnień oraz terapeutką Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w trakcie certyfikacji. Pracuję z osobami z uzależnieniem (młodzieżą...
 • Magister
  Magister
  170.00 PLN
  Psychoterapia uzależnień Gliwice (Śląskie)
  Pracuję z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi, DDA, z zachowaniami kompulsywno-obsesyjnymi, uzależnionymi od jedzenia. Prowadzę terapię pary/rodziny/małżeńska.

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj