Terapeuta Brainspotting, Psychotraumatolog

180.00 PLN
 • Lokalizacja: Polska

Kontakt: WhatsApp, e-mail: karolina@walczyk.es

Telefon: +34671389538

Prowadzę sesje online metodą Brainspotting. Jest to neurobiologiczne narzędzie do pracy z trudnymi doświadczeniami, do których często nie mamy świadomego dostępu. Pomaga precyzyjnie je „zlokalizować” oraz „przeprocesować” na głębokim poziomie. W efekcie czego daje możliwość uwolnienia się od wpływu na nasze życie i funkcjonowanie.

Brainspotting wykorzystuje odpowiednią pozycję oczu, świadomość somatyczną oraz dostrojenie terapeuty. Czerpie ze zdolności samoskanowania, samoregulacji oraz samoleczenia mózgu. Pomaga przywrócić stan pierwotny przed zaistnieniem trudnego doświadczenia. Jest używany nie tylko do pracy z traumą czy PTSD (Post-traumatic stress disorder) ale do pracy nad zmianą wewnętrznych ograniczeń, uwolnieniem twórczych zasobów i poszerzeniem samoświadomości.

PTSD
Brainspotting może pomóc łagodzić natrętne wspomnienia, retrospekcje, koszmary senne czy nadpobudliwość wywołaną przez wyzwalacz. Terapia może nauczyć klienta radzić sobie z bodźcami wywołującymi określone reakcje.

Depresja
Brainspotting może być pomocny w głębokim poznaniu i uwolnieniu podstawowych wzorców emocjonalnych i poznawczych przyczyniających się do objawów depresji. Może dodać klientowi poczucia sprawstwa.

Fobie i lęki
Terapia ma za zadanie pomoc w zidentyfikowaniu i przetworzeniu podstawowych źródeł lęku i strachu, a przez to redukcję objawów i zwiększenie odporności organizmu na nie w przyszłości. Może być pomocna np. w zaburzeniach panicznych, lęku społecznym, konkretnych fobiach czy uogólnionym zaburzeniu lękowym.

Rozwój osobisty
Brainspotting jest niekiedy wykorzystywany przez klientów w poznaniu swoich wzorców emocjonalnych i zwiększenia samoświadomości, a w konsekwencji – osiągnięciu spełnienia życiowego.

Ból fizyczny
Ból somatyczny może być zakorzeniony w problemach natury psychicznej i w tym przypadku brainspotting może być niezwykle skuteczny. Poprzez skupienie się na emocjonalnych i psychologicznych aspektach bólu, może pomóc zredukować stres, poprawić mechanizmy radzenia sobie z nim, a tym samym poprawić ogólne samopoczucie.

psycholog online:

Oferta wyświetlona 44 razy

Powiązane oferty

 • psycholożka | terapeutka | specjalistka w dziedzinie relacji partnerskich
  psycholożka | terapeutka | specjalistka w dziedzinie relacji partnerskich
  180.00 PLN
  Psycholog Gdańsk (Pomorskie)
  Jestem psycholożką, terapeutką i doktorantką w Szkole Doktorskiej UKW, obszar moich badań i doświadczeń skupia się w szczególności na satysfakcji ze związku partnerskiego. Poza tym wspieram w sytuacjach zmiany, straty, osamotnienia, trudności w relac...
 • Sesje online
  Sesje online
  350.00 PLN
  Psycholog Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)
  Indywidualne sesje online Pracuję z osobami dorosłymi w następujących obszarach: ➡️ Samotność ➡️ Poczucie utraty sensu ➡️ Trudności w relacjach prywatnych i zawodowych ➡️ Rozwój osobisty ➡️ Trudności w wyrażaniu emocji ➡️ …inne. Więcej informacji na:...
 • Mgr Angelika Żyłka, Psycholog, Psychoterapeuta CBT (poznawczo-behawioralny)
  Mgr Angelika Żyłka, Psycholog, Psychoterapeuta CBT (poznawczo-behawioralny)
  160.00 PLN
  Psycholog Łódź (Łódzkie)
  Zapraszam do skorzystania z mojej oferty psychologicznej, która dostosowana jest do potrzeb osób dorosłych w różnych grupach wiekowych. Przyjmuję ONLINE bądź w Poradni Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii, filia Medycyna Miłorząb na ul. Plac P...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj