Mgr Angelika Żyłka, Psycholog, Psychoterapeuta CBT (poznawczo-behawioralny)

160.00 PLN
 • Lokalizacja: Centrum, Łódź, Łódzkie, Polska

Ulica: Plac Pokoju 3/4

Kontakt: http://www.znanylekarz.pl/angelika-zylka/psycholog/lodz

Telefon: + 48 690457476

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty psychologicznej, która dostosowana jest do potrzeb osób dorosłych w różnych grupach wiekowych.

Przyjmuję ONLINE bądź w Poradni Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii, filia Medycyna Miłorząb na ul. Plac Pokoju 3/4 w Łodzi, 90-227.

Moje wykształcenie, doświadczenie i pasja do pracy z ludźmi pozwoliły mi rozwijać się jako profesjonalny terapeuta. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii ze specjalizacją kliniczną na Uniwersytecie Łódzkim, a obecnie kontynuuję szkolenie w czteroletniej szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej TPB z dialogiem motywującym DM. Szkoła posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT), a także współpracuje z British Isles DBT Training, międzynarodową filią Instytutu Linehan. Daje mi to solidne podstawy teoretyczne i praktyczne do skutecznego wspierania ludzi w radzeniu sobie z różnymi problemami emocjonalnymi.

Jeśli czujesz się przytłoczony, zmagasz się z lękiem, depresją, stresem lub masz trudności w relacjach, chętnie Ci pomogę. W mojej pracy skupiam się na tworzeniu bezpiecznej i pełnej zaufania atmosfery, w której możesz otwarcie wyrażać swoje uczucia i myśli. Wspólnie zbadamy i zrozumiemy źródła Twoich trudności, aby znaleźć zdrowe strategie radzenia sobie i osiągnąć poprawę emocjonalną.

Ponadto mam również doświadczenie w prowadzeniu kursów grupowych dotyczących technik umiejętności społecznych dla dzieci z trudnościami w przystosowaniu się. Głęboko wierzę, że nauka umiejętności społecznych od najmłodszych lat ma kluczowe znaczenie dla zdrowego rozwoju i dobrych relacji interpersonalnych.

Moim celem jest zapewnienie Ci wsparcia i pomoc w osiągnięciu dobrego samopoczucia psychicznego. Jestem tutaj, aby słuchać, rozumieć i wspierać Cię w drodze do zdrowia emocjonalnego.

Zapraszam do kontaktu już dziś. Razem możemy rozpocząć podróż ku lepszemu zdrowiu psychicznemu i dobremu samopoczuciu.
psycholog online:

Powiązane oferty

 • Psycholog Mikołaj Paszko
  Psycholog Mikołaj Paszko
  130.00 PLN
  Psycholog Bolesławiec (Dolnośląskie)
  Jestem psychologiem specjalizującym się w pomocy osobom z różnymi problemami natury psychicznej, między innymi takimi jak: zaburzenia lękowe i depresyjne, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia identyfikacji płciowej i orientacji seksualnej, a także...
 • Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych On-line
  Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych On-line
  200.00 PLN
  Psycholog Sopot (Pomorskie)
  mgr Marta Rybus - psycholog, terapeuta pedagogiczny, coach, mentor, absolwentka Uniwersytetu SWPS w Sopocie oraz studiów podyplomowych pedagogicznych na kierunkach Kwalifikacje nauczycielskie i Terapia pedagogiczna z socjoterapią. Ukończyłam wiele ce...
 • Interwent kryzysowy/Terapeuta Brainspotting
  Interwent kryzysowy/Terapeuta Brainspotting
  150.00 PLN
  Psycholog Wrocław (Dolnośląskie)
  Jestem Psychologiem, Interwentem kryzysowym i Praktykiem Terapii Brainspotting. Swoje wykształcenie zdobyłem w ciągu jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia, na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW oraz podczas szkolenia z interwencji kry...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj