Mgr Angelika Żyłka, Psycholog, Psychoterapeuta CBT (poznawczo-behawioralny)

160.00 PLN
 • Lokalizacja: Centrum, Łódź, Łódzkie, Polska

Ulica: Plac Pokoju 3/4

Kontakt: http://www.znanylekarz.pl/angelika-zylka/psycholog/lodz

Telefon: + 48 690457476

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty psychologicznej, która dostosowana jest do potrzeb osób dorosłych w różnych grupach wiekowych.

Przyjmuję ONLINE bądź w Poradni Med-Art Centrum Psychiatrii i Psychoterapii, filia Medycyna Miłorząb na ul. Plac Pokoju 3/4 w Łodzi, 90-227.

Moje wykształcenie, doświadczenie i pasja do pracy z ludźmi pozwoliły mi rozwijać się jako profesjonalny terapeuta. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii ze specjalizacją kliniczną na Uniwersytecie Łódzkim, a obecnie kontynuuję szkolenie w czteroletniej szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej TPB z dialogiem motywującym DM. Szkoła posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT), a także współpracuje z British Isles DBT Training, międzynarodową filią Instytutu Linehan. Daje mi to solidne podstawy teoretyczne i praktyczne do skutecznego wspierania ludzi w radzeniu sobie z różnymi problemami emocjonalnymi.

Jeśli czujesz się przytłoczony, zmagasz się z lękiem, depresją, stresem lub masz trudności w relacjach, chętnie Ci pomogę. W mojej pracy skupiam się na tworzeniu bezpiecznej i pełnej zaufania atmosfery, w której możesz otwarcie wyrażać swoje uczucia i myśli. Wspólnie zbadamy i zrozumiemy źródła Twoich trudności, aby znaleźć zdrowe strategie radzenia sobie i osiągnąć poprawę emocjonalną.

Ponadto mam również doświadczenie w prowadzeniu kursów grupowych dotyczących technik umiejętności społecznych dla dzieci z trudnościami w przystosowaniu się. Głęboko wierzę, że nauka umiejętności społecznych od najmłodszych lat ma kluczowe znaczenie dla zdrowego rozwoju i dobrych relacji interpersonalnych.

Moim celem jest zapewnienie Ci wsparcia i pomoc w osiągnięciu dobrego samopoczucia psychicznego. Jestem tutaj, aby słuchać, rozumieć i wspierać Cię w drodze do zdrowia emocjonalnego.

Zapraszam do kontaktu już dziś. Razem możemy rozpocząć podróż ku lepszemu zdrowiu psychicznemu i dobremu samopoczuciu.
psycholog online:

Powiązane oferty

 • Psycholog, dr n. med.
  Psycholog, dr n. med.
  200.00 PLN
  Psycholog Kielce (Świętokrzyskie)
  Od ponad 20 lat pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w obszarach zdrowia psychicznego i edukacji. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując głównie w szpitalu psychiatrycznym i poradni psychologiczno-pedagogicznej, ale też współpracując ze stowa...
 • Pomoc psychologiczna
  Pomoc psychologiczna
  180.00 PLN
  Psycholog
  Oferuję pomoc psychologiczną w zakresie: -kryzysów psychicznych, -żałoby, -depresji, -choroby dwubiegunowej, -borderline, -i wiele innych. Kontakt: www.psycholog-pomaga.pl Mail: psycholog.kotlarek@gmail.com ~~~~~~ Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wro...
 • Konsultacja psychologiczna - dorośli, młodzież (online)
  Konsultacja psychologiczna - dorośli, młodzież (online)
  130.00 PLN
  Psycholog Siedlce (Mazowieckie)
  Odkryj drogę do lepszego samopoczucia i pełniejszego życia! W mojej praktyce psychologicznej stawiam na mocną, opartą na zaufaniu relację terapeutyczną, będącą fundamentem skutecznego procesu terapeutycznego. W trakcie sesji skupiam się na tworzeniu ...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychtraumatolog

  Specjaliści zdrowia psychicznego Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny

  Psychologuj.pl