Milena Nita

 • Milena Nita
 • Lokalizacja: Katowice, Śląskie, Polska
 • Telefon: 609-378-450

O mnie

Nazywam się Milena Nita,

Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS, w Katowicach - ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia. Do tej pory zdobywałam doświadczenie kliniczne m.in. w Przychodni NZOZ „Andromed”. W obecnej chwili mam przyjemność zdobywać doświadczenie w Centrum Psychiatrii w Katowicach im. dr. Krzysztofa Czumy na Oddziale Psychiatrycznym IV Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych. Na mojej drodze zawodowej pracowałam już m.in. z osobami mierzącymi się z traumą i żałobą, cierpiącymi na CHAD, zaburzenia psychotyczne, zaburzenia osobowości, oraz nastroju.
Stale poszerzam swój warsztat o nową wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnorodnych seminariach oraz śledząc wyniki najnowszych badań naukowych. Ukończyłam szkolenie z interwencji kryzysowej - „Jak pracować z osobą którą dotknęła nagła tragedia”. Aktualnie jestem w procesie zdobywania dodatkowych uprawnień terapeuty zajęciowego.
W moim rozwoju przede wszystkim skupiam się na pełnym, holistycznym zrozumieniu pacjenta dorosłego oraz jego problemów - dlatego też w niedalekiej przyszłości zamierzam podjąć się kolejnych studiów, aby zostać psychoterapeutą CBT. Praca z ludźmi wymaga umiejętności empatycznego wczucia się w ich sytuację oraz szerokiego spojrzenia na przeciwności jakie przed nimi stoją – w mojej praktyce, poza tymi wartościami, kieruję się przede wszystkim kodeksem etycznym, dbając o jak najlepszą relację i dobro samego pacjenta.
Poza językiem ojczystym - płynnie porozumiewam się zarówno po angielsku jak i hiszpańsku.

Moja oferta

 • Konsultacja psychologiczna online dla osób dorosłych oraz młodzieży.
  Konsultacja psychologiczna online dla osób dorosłych oraz młodzieży.
  160.00 PLN
  Psycholog Katowice (Śląskie)
  Nazywam się Milena Nita, Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS, w Katowicach - ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia. Do tej pory zdobywałam doświadczenie kliniczne m.in. w Przychodni NZOZ „Andromed”. W obecnej chwili mam pr...
 • 1

Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny
Psychologuj