Praktyka Psychologiczna Aleksandra Stec

 • Praktyka Psychologiczna Aleksandra Stec
 • Adres: 5 lipca 35c/3
 • Telefon: 692719332

O mnie

Cześć!

W trosce o zdrowie, do którego podchodzę holistycznie, oferuję Ci czas, wiedzę, zaangażowanie.

Udzielam konsultacji psychologicznych, interwencji kryzysowych, prowadzę krótkotrwałe poradnictwo oraz dłuższą współpracę w duchu terapii dialektyczno-behawioralnej.

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie od początku mogłam doświadczać praktycznej pracy z pacjentem na oddziałach szpitalnych. W ramach działalności w kołach naukowych, a później na kierunkach podyplomowych poszerzałam specjalistyczną wiedzę z psychoonkologii oraz psychologii kryzysu.

Cały czas uczę się w duchu psychologii pozytywnej, terapii DBT i ACT.

Jestem również szkoleniowcem, wykładowcą akademickim, czynną uczestniczką konferencji, a także działam w stowarzyszeniu Open Minds na rzecz higieny i prewencji zdrowia psychicznego.

Pracuję z osobami zarówno chorymi somatycznie, onkologicznie, w kryzysie, depresji bądź zmaganiach z zaburzeniami osobowości, jak również z osobami, które chciałyby nawiązać lepszą relację z samym sobą, pracować nad samorozwojem i organizacją czasu, bądź codzienną motywacją.

Zapraszam do przytulnych gabinetów na ulicy 5 lipca w Szczecinie oraz na wizyty online.

Moja oferta

 • Konsultacje psychologiczne
  Konsultacje psychologiczne
  150.00 PLN
  Psycholog Szczecin (Zachodniopomorskie)
  Cześć, Jedną z oferowanych przeze mnie form pomocy jest poradnictwo psychologiczne. W trakcie spotkań, w nieoceniającej atmosferze możemy przyjrzeć się trudnościom, które pojawiły się w Twoim życiu, zaobserwować i zrozumieć emocje, jakie Ci towarzysz...
 • 1

Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Psychiatra Psychotraumatolog
Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
Psychologuj