Justyna Kujawińska Psychoterapia Gestalt

170.00 PLN
 • Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Ulica: Pl. Kościuszki

Kontakt: justkujawinska@gmail.com

Telefon: 608431884

Dzień dobry!

Nazywam się Justyna Kujawińska. Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną osób dorosłych, a także interwencję kryzysową i wsparcie w żałobie. Ukończyłam czteroletnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie oraz wiele innych specjalistycznych szkoleń.

Pomocą psychologiczną zajmuję się od 2010 roku. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje m.in. pracę w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego (poradnia zdrowia psychicznego i oddział dzienny), współpracę z Miejskim Centrum Usług Socjalnych (DPS-y dla osób psychicznie i somatycznie chorych), Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego (warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży i rodziców), Towarzystwem Pomocy im. św. Brata Alberta (wsparcie psychologiczne na rzecz osób opuszczających pieczę zastępczą oraz wychodzących z kryzysu bezdomności), a także z licznymi firmami i organizacjami pozarządowymi (jako psycholog i trenerka warsztatów psychospołecznych). W latach 2015-2023 współtworzyłam Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego RÓWNOWAGA we Wrocławiu. Obecnie prowadzę własny gabinet oraz zajęcia dla studentów psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Pomagam osobom doświadczającym różnych trudności (m.in. sytuacje kryzysowe, problemy w relacjach, depresja, lęki, trudność z rozumieniem i wyrażaniem swoich uczuć/potrzeb, skutki nadmiernego stresu, kłopoty w pracy/na studiach, niskie poczucie własnej wartości). Zajmuję się zarówno krótkoterminowym wsparciem w kryzysie, jak i długoterminową psychoterapią osób potrzebujących głębszego zrozumienia siebie i zmian w różnych obszarach swojego życia.

Przeszłam szkolenie przygotowujące do udzielania profesjonalnej pomocy psychologicznej osobom LGBTQ+.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Odbyłam własną psychoterapię, indywidualną i grupową.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Ukończyłam szkolenie na temat pracy z osobą w żałobie w Instytucie Dobrej Śmierci.

Osobom, które zgłaszają się do mnie po pomoc, oferuję swoje zaangażowanie, wiedzę, empatię, bezpieczną atmosferę i akceptację dla ich sposobu przeżywania świata. Podczas spotkań w gabinecie staram się wspólnie z Klientem_ką zrozumieć, na czym polegają jego/jej trudności, a następnie – w dialogu i doświadczeniu – umożliwić mu/jej szukanie nowych możliwości bycia sobą i budowania relacji z innymi. Jestem przekonana, że wiele dobrego może wydarzyć się „tu i teraz”, pomiędzy Ja – Ty, we wspierającej relacji terapeutycznej.

Zapraszam do kontaktu!

https://justynakujawinska.pl/
psychoterapia online:

Oferta wyświetlona 129 razy

Powiązane oferty

 • Szymon Stolarczyk - psychoterapeuta Gestalt
  Szymon Stolarczyk - psychoterapeuta Gestalt
  170.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Bielsko-Biała (Śląskie)
  Psychoterapeuta Gestalt, bazujący na naturalnej, autentycznej, spontanicznej relacji między terapeutą a Pacjentem. Prywatnie zapalony motocyklista i miłośnik motocyklowych podróży. W swojej pracy opera się na zasobach Pacjenta oraz na tzw. paradoksal...
 • Konsultacje psychoterapeutyczne
  Konsultacje psychoterapeutyczne
  220.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Warszawa (Mazowieckie)
  Psychoterapia Gestalt to skuteczna metoda leczenia osób w kryzysie lub zmianie życiowej, oparta na akceptacji, relacji i samodostosowaniu. Zgodnie z podejściem Gestalt, każdy z nas ma zdolność do samoregulacji, która zostaje zahamowana w wyniku pewny...
 • Kolejna sesja terapeutyczna
  Kolejna sesja terapeutyczna
  160.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)
  Sesja 50 min. dla osób dorosłych lub młodzieży od lat 15

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Znajdź Specjalistę • Blog psychologicznyBlog psychoterapeutyczny

  Psychologuj | Prywatność