Dariusz Trzebuniak - psycholog, psychoseksuolog, psychoterapeuta

180.00 PLN
 • Lokalizacja: Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska

Ulica: Wielicka 25/105

Kontakt: trzebuniakdariusz@gmail.com

Telefon: 790846113

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie psychodynamicznym w trakcie procesu certyfikacji oraz psychoseksuologiem. Moje doświadczenie i wiedza pozwalają mi skutecznie wspierać pacjentów w ich drodze do zdrowia psychicznego i odzyskiwania wewnętrznej równowagi i spokoju. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Dzięki mojemu szerokiemu doświadczeniu i wiedzy, jestem w stanie dostosować terapię oraz formy wsparcia psychologicznego do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Pacjenci mogą liczyć na moją pomoc w różnorodnych sytuacjach. Niezależnie od trudności emocjonalnych, problemów w związku, stresu, lęku, depresji, samotności czy innych wyzwań życiowych – jestem tu, aby Ci pomóc odzyskać równowagę i dobre samopoczucie. W swojej pracy stawiam na empatię, zrozumienie, wsparcie oraz praktykę uważności (mindfulness), które pomogą nam wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie Twoich trudności i problemów.

Po wizycie u mnie pacjenci mogą się spodziewać pełnego zaangażowania i empatycznego podejścia. Tworzę bezpieczną przestrzeń, w której będziesz mógł otwarcie wyrażać swoje emocje i myśli bez obaw o ocenę. W moim dorobku mogę pochwalić się sukcesami i pozytywnymi rezultatami świadczonej przeze mnie pomocy. Staram się skutecznie wspierać osoby dorosłe oraz młodzież od 16 roku życia. Pomagam również parom w poprawie komunikacji metodą Nonviolent Communication – komunikacja bez przemocy.

Swoją przygodę z poznawaniem człowieka i świata rozpocząłem od studiów filozoficznych. Następnie skończyłem studia ze specjalizacji coachingu i doradztwa personalnego. Potem ukończyłem studia ze specjalizacji psychologii klinicznej i osobowości oraz studia podyplomowe z zakresu psychoseksuologii. Posiadam liczne kursy oraz certyfikaty poświadczające oferowane przeze mnie usługi oraz wsparcie. W Krakowie przyjmuję w 2. gabinetach (szczegóły w profilu), współpracuję z Fundacjami, Środowiskowymi Domami Samopomocy oraz pracuję jako wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University na kierunku psychologia.

"Odzyskaj Siebie" to miejsce, w którym razem stworzymy lepsze życie dla Ciebie. Jeśli odczuwasz obniżony nastrój, wysoki poziom lęku, przeżywasz stratę, żałobę lub borykasz się z problemami w relacjach rodzinnych, związkowych lub społecznych, towarzyszy Ci niskie poczucie własnej wartości, silny stres lub ataki paniki lub po prostu chcesz porozmawiać z kimś o swoich obawach, trudnościach czy wątpliwościach, to serdecznie zapraszam do kontaktu.

Jeśli szukasz profesjonalnego, empatycznego i doświadczonego psychologa lub psychoterapeuty, zapraszam Cię do umówienia wizyty ze mną. Razem możemy pracować nad Twoim dobrostanem emocjonalnym i znalezieniem rozwiązań dla Twoich trudności. Cieszę się na możliwość pomocy w Twojej drodze do odzyskania siebie i tworzenia lepszego jutra. Jeśli nie jesteś pewien/na, jaką usługę wybrać, zapraszam na konsultację psychologiczną. Wspólnie przyjrzymy się Twojemu problemowi i zasugeruję odpowiednią formę pomocy. Nie ma w tym nic wstydliwego, gdyż poszukiwanie wsparcia jest wyrazem troski o własne zdrowie!

Serdecznie zapraszam!
Dariusz Trzebuniak, psycholog, psychoterapeuta
psychoterapia online:

Powiązane oferty

 • Psychotherapy in English
  Psychotherapy in English
  220.00 PLN
  Psychoterapia psychodynamiczna Poznań (Wielkopolskie)
  mgr Elina Savva
 • Psychoterapia: indywidualna, rodzinna; pomoc psychologiczna
  Psychoterapia: indywidualna, rodzinna; pomoc psychologiczna
  180.00 PLN
  Psychoterapia psychodynamiczna Gdynia (Pomorskie)
  Magister filologii polskiej i magister psychologii. Absolwentka studiów doktoranckich na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym, ale korzystam również z narzędzi innych szkół terapeutycznych oraz umiejętności nabyty...
 • Psychoterapia indywidualna i konsultacje psychologiczne
  Psychoterapia indywidualna i konsultacje psychologiczne
  180.00 PLN
  Psychoterapia psychodynamiczna Kraków (Małopolskie)
  Jestem psychoterapeutką na ostatnim roku szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Obecnie pracuję także naukowo oraz studiuję w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych UJ. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadzę...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj