Psychoterapia indywidualna osób dorosłych

200.00 PLN
 • Lokalizacja: Ciołka 10/221 Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska

Kontakt: magdaslupekterapia@gmail.com

Telefon: 534 240 126

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych w nurcie integracyjnym. Pomagam osobom, które dostrzegają trudności w jakichś obszarach swojego życia oraz chcą dokonać w nich ważnych, dobrych zmian. Dobieram swoje strategie terapeutyczne do indywidualnych potrzeb osób zgłaszających się na terapię.

Ukończyłam czteroletnie szkolenie z psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, gdzie otrzymałam dyplom psychoterapeuty.
Wcześniej ukończyłam psychologię oraz studia podyplomowe z „Diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Równolegle zdobywałam doświadczenie w ŚDS na Bemowie, na oddziale psychiatrycznym oraz nerwic w dwóch warszawskich szpitalach. Poza tym zajmowałam się wsparciem psychologicznym rodzin osób zaginionych w Fundacji Itaka oraz osób w żałobie w Fundacji Nagle Sami.
Byłam również zatrudniona na stanowisku psychologa w Klinice Psychiatrii Sądowej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, gdzie opiniowałam oraz pracowałam indywidualnie i grupowo z pacjentami tego oddziału.

Swoją pracę regularnie poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów. Podnoszę kwalifikacje uczestnicząc regularnie w sympozjach, warsztatach, konferencjach i szkoleniach.

Ludzie inspirują mnie, ciekawią i zaskakują. W związku z tym w kontakcie z drugim człowiekiem cechuje mnie otwartość i uważność, dzięki której mogę zobaczyć jego unikatowy, wewnętrzny świat.

W wolnym czasie uwielbiam czytać, drapać za uchem moje koty i doświadczać życia na różne sposoby np. podróżując.
psychoterapia online:

Powiązane oferty

 • Psychoterapia indywidualna | Strefa zaufania. Joanna Fierla-Jakubowicz
  Psychoterapia indywidualna | Strefa zaufania. Joanna Fierla-Jakubowicz
  200.00 PLN
  Psychoterapia integracyjna Warszawa (Mazowieckie)
  Dyplomowana psychoterapeutka integracyjna. W 2010 roku ukończyła z wyróżnieniem psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła całościowe 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne akredytowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychi...
 • Psychoterapia humanistyczna, integracyjna, Play Therapy
  Psychoterapia humanistyczna, integracyjna, Play Therapy
  180.00 PLN
  Psychoterapia integracyjna Warszawa (Mazowieckie)
  Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci metodą Play Therapy. Pracuję z osobami, które doświadczają cierpienia, zagubienia, lęku, niepokoju oraz smutku. Pomagam w budowaniu bliskich i zadowalających relacji m.in. part...
 • Psychoterapia indywidualna dorosłych
  Psychoterapia indywidualna dorosłych
  200.00 PLN
  Psychoterapia integracyjna Warszawa (Mazowieckie)
  Jestem certyfikowaną psychoterapeutką, ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Pracuję integracyjnie, co oznacza, że w zależności od potrzeby rozwijam się i korzystam z różnych podejść psychoterapeutycznych, a nurt Gestalt jest ...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny
  Psychologuj