Psycholog/Psychoterapeuta

200.00 PLN
 • Lokalizacja: Krzyki, Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Kontakt: ewelina.psychoterapia@gmail.com

Telefon: +48727471045

Jestem magistrem psychologii o specjalności psychologia kliniczna, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji, certyfikowanym terapeutą TEAM-CBT (LVL1) oraz certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych w zakresie: zaburzeń nastroju (w postaci depresji czy dystymii), zaburzeń lękowych (w postaci fobii, lęku ogólnego, lęku panicznego, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjnego, zaburzenia stresowego pourazowego czy zaburzenia adaptacyjnego), zaburzeń snu oraz zaburzeń psychicznych i zachowania związanych z używaniem substancji psychoaktywnych (tu pracuję zarówno z osobami z uzależnieniem, jak również z ich partnerkami/partnerami oraz dorosłymi, którzy jako dzieci wychowywali się w rodzinach, w których przynajmniej jeden z rodziców doświadczał uzależnienia).

Przygotowanie teoretyczne we wskazanym zakresie dały mi studia psychologiczne, które ukończyłam na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS, Szkoła Psychoterapii Uzależnień CEDR, Szkoła Terapii Motywującej Polskiego Instytutu Dialogu Motywującego, Feeling Good Institute w Silicon Valley/Mountain View w Kaliforni, a także szereg szkoleń, konferencji i warsztatów specjalistycznych (polskich i zagranicznych). Ważnymi nauczycielami są dla mnie także moi Klienci, z którymi pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym z wykorzystaniem dialogu motywującego, terapii akceptacji i zaangażowania, terapii dialektyczno-behawioralnej oraz technik mindfulness. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach zdrowia psychicznego w Ząbkowicach Śląskich oraz w Świdnicy, a obecnie związana jestem z Centrum Neuropsychiatrii Neuromed we Wrocławiu. Swoją praktykę psychoterapeutyczną opieram o dowody naukowe, integrując najlepsze dostępne wyniki badań naukowych z wiedzą kliniczną w kontekście indywidualnej charakterystyki moich Klientów i ich preferencji. Hołduję metodzie Carla Rogersa, która kładzie nacisk na indywidualność, subiektywność doświadczenia i samą osobę Klienta.

Swoją pracę poddaję superwizji. Nieustannie pogłębiam też wiedzę i kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach (organizowanych m.in. przez Uniwersytet Yale czy Uniwersytet Johna Hopkinsa w Stanach Zjednoczonych), a także w polskich i międzynarodowych tematycznych warsztatach i konferencjach naukowych.

Jest członkiem International Society of Substance Use Professionals, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej.
Praktykę prywatną prowadzę w języku polskim online. Jeśli więc zakres moich kwalifikacji i wskazany obszar pracy dotyczy trudności, z jakimi borykacie się Państwo na co dzień i zależy Państwu na powrocie do zdrowia i poprawieniu jakości swojego życia, zapraszam do kontaktu niezależnie od miejsca Państwa pobytu – w Polsce czy za granicą – pod wskazanym numerem telefonu bądź proszę pisać bezpośrednio na Skype, gdzie znajdziecie mnie Państwo pod nazwą "Ewelina.Psychoterapia", a postaram się znaleźć dogodny dla nas obojga termin konsultacji.
Link do kontaktu bezpośredniego na Skype: https://join.skype.com/invite/kMTo9jrEMDxD
psychoterapia online:

Powiązane oferty

 • Ciepłe słowa
  Ciepłe słowa
  160.00 PLN
  Psychoterapeuta Wrocław (Dolnośląskie)
  Psychoterapia online z możliwością włączenia elementów arteterapeutycznych.
 • Mario psychoterapeuta od 23 lat, terapii ciała, Gestalt, Terapii poznawczo-behawioralnej
  Mario psychoterapeuta od 23 lat, terapii ciała, Gestalt, Terapii poznawczo-behawioralnej
  260.00 PLN
  Psychoterapeuta Nowa Morawa (Dolnośląskie)
  Ukończyłem 5-letnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów pracy z ciałem i Gestalt pod kierownictwem dwójki wybitnych terapeutów nowatorów: Clauda Vaux i Eliane Jung-Fliegans w Strasbourgu (Francja). W szkole poznał i miał okazję pracować z tak wybitnym...
 • Natalia Miszczyszyn
  Natalia Miszczyszyn
  300.00 PLN
  Psychoterapeuta Wrocław (Dolnośląskie)
  Jestem dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutą oraz arteterapeutką. W swojej pracy wykorzystuję nurt psychoterapii systemowej, ponieważ wierzę, że wszyscy moi klienci mają ogromny potencjał, by dokonać w swoim życiu zmiany na lepsze. Prowadzę spot...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog

  Specjaliści zdrowia psychicznego Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny

  Psychologuj.pl