Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych On-line

200.00 PLN
 • Lokalizacja: Sopot, Pomorskie, Polska

Telefon: 730600430

mgr Marta Rybus - psycholog, terapeuta pedagogiczny, coach, mentor, absolwentka Uniwersytetu SWPS w Sopocie oraz studiów podyplomowych pedagogicznych na kierunkach Kwalifikacje nauczycielskie i Terapia pedagogiczna z socjoterapią. Ukończyłam wiele certyfikowanych szkoleń takich jak bajkoterapia, dogoterapia.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i nastolatkami oraz ich rodzicami, interwencji kryzysowej.
Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Przedszkolach, Szkołach, prowadząc zajęcia korekcyjno-kompensacyjne oraz terapeutyczne dla uczniów z zaburzeniami rozwojowymi lub specyficznymi trudnościami w uczeniu się, z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, emocjonalnego i społecznego.Prowadziłam warsztaty rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, diagnozowałam indywidualne potrzeby rozwojowe i edukacyjne oraz możliwości psychofizyczne dzieci i udzielałam pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Pracowałam również z nastoletnimi ciężarnymi i ich rodzinami.
Pomagałam rodzicom efektywniej komunikować się z dziećmi, umocnić relację oraz przezwyciężać trudności.

Do każdego pacjenta stosuje zindywidualizowane podejście. Zapewniam atmosferę szacunku, życzliwości i poufności. Uważam, że profesja psychologa to ogromna odpowiedzialność i misja, dlatego doceniam zaufanie, jakim darzą mnie pacjenci i gwarantuję pełną dyskrecję, kierując się najwyższymi standardami etycznymi.

Prowadzę konsultację dla osób, którym zależy na rozwoju, zdrowiu psychicznym, pozytywnych zmianach, rozwiązywaniu problemów i konfliktów, spełnianiu marzeń, budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz dążeniu do sukcesu.
Pracuję również z osobami w kryzysach, stanach obniżonego nastroju, depresji, niepokoju, lęku i wstydzie.
Konsultuję osoby, które chcą poznać i zrozumieć siebie, otrzymać wsparcie i siłę by zmieniać negatywne przekonania i schematy, i w końcu poczuć pełną satysfakcję z życia.

psycholog online:

Oferta wyświetlona 38 razy

Powiązane oferty

 • Razem możemy więcej...
  Razem możemy więcej...
  150.00 PLN
  Psycholog Gdańsk (Pomorskie)
  Wędrówka przez życie ma wiele zakrętów, często zaskakujących. Wędrówka w głąb siebie uczy nas rozpoznawać swoje potrzeby, uczy co daje nam radość, a co nas smuci, daje wyraz naszym wewnętrznym granicom. Pomogę Wam w odnalezieniu własnej mapy i dam na...
 • Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii
  Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii
  Do uzgodnienia
  Psycholog Reda (Pomorskie)
  Witam bardzo serdecznie, nazywam się Małgorzata Miller jestem psychologiem o specjalności klinicznej, wykształcenie zdobywałam na wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Bliska memu sercu jest myśl i filozofia egzystencjalna, którą zgłębiam...
 • Psycholog - konsultacje indywidualne i par
  Psycholog - konsultacje indywidualne i par
  170.00 PLN
  Psycholog Gdańsk (Pomorskie)
  Witaj! Mam na imię Marika i jestem magistrem psychologii klinicznej oraz terapeutką w trakcie certyfikacji w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Tytuł magistra psychologii zdobyłam w 202...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj