Razem możemy więcej...

150.00 PLN
 • Lokalizacja: Gdańsk, Pomorskie, Polska
Wędrówka przez życie ma wiele zakrętów, często zaskakujących. Wędrówka w głąb siebie uczy nas rozpoznawać swoje potrzeby, uczy co daje nam radość, a co nas smuci, daje wyraz naszym wewnętrznym granicom. Pomogę Wam w odnalezieniu własnej mapy i dam narzędzia do usłyszenia własnego głosu.

W dzisiejszym dynamicznym i wymagającym świecie, coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z istotności dbania o swoje zdrowie psychiczne.
W miarę jak społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome znaczenia dobrego samopoczucia emocjonalnego, coraz częściej pojawia się potrzeba korzystania z usług psychologa. Terapia psychologiczna może stanowić kluczowy element zapewnienia równowagi psychicznej.

Moja oferta obejmuje szeroki zakres możliwości wsparcia dla Twojego rozwoju osobistego i zdrowia psychicznego. Oferuję terapię indywidualną online oraz udział w różnorodnych warsztatach.

Konsultacja on-line odbywa się za pomocą platformy do wideokonferencji. Na adres mailowy podany przy rejestracji wysyłany jest link do spotkania i w ustalonym terminie psycholog i klient łączą się on-line. Psycholog zapewnia bezpieczne i poufne środowisko, w którym klient może swobodnie wyrażać swoje uczucia i myśli.

Konsultacje psychologiczne online przypominają tradycyjne sesje terapeutyczne. Psycholog słucha pacjenta, zadaje pytania, pomaga identyfikować problemy i wypracowywać strategie rozwiązania. Psychologowie pracujący online przestrzegają tych samych zasad etyki i poufności, co terapeuci pracujący tradycyjnie. Sesje, tak jak i w tradycyjnej formie, mogą być regularne, ale również według potrzeb klienta. Ważna jest ciągłość procesu terapeutycznego, która pozwala osiągnąć zamierzone efekty.
Sesja trwa 50 minut, a płatność odbywa się online.
psycholog online:

Oferta wyświetlona 41 razy

Powiązane oferty

 • Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii
  Gabinet pomocy psychologicznej i psychoterapii
  Do uzgodnienia
  Psycholog Reda (Pomorskie)
  Witam bardzo serdecznie, nazywam się Małgorzata Miller jestem psychologiem o specjalności klinicznej, wykształcenie zdobywałam na wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Bliska memu sercu jest myśl i filozofia egzystencjalna, którą zgłębiam...
 • Psycholog - konsultacje indywidualne i par
  Psycholog - konsultacje indywidualne i par
  170.00 PLN
  Psycholog Gdańsk (Pomorskie)
  Witaj! Mam na imię Marika i jestem magistrem psychologii klinicznej oraz terapeutką w trakcie certyfikacji w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Tytuł magistra psychologii zdobyłam w 202...
 • Konsultacja psychologiczna - dorośli
  Konsultacja psychologiczna - dorośli
  150.00 PLN
  Psycholog Gdańsk (Pomorskie)
  Zapraszam na konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych. O mnie i o mojej ofercie można przeczytać więcej na stronie gabinetu: www.mindset-gdansk.pl

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj