Konsultacja psychologiczna

160.00 PLN
 • Lokalizacja: Stare Miasto, Pogórze, Kraków, Małopolskie, Polska

Ulica: Starowiślna 26/14, Józefińska 22/1

Kontakt: www.psycholog-bialek.pl

Telefon: 574305035

Jestem psychologiem, terapeutką TSR oraz psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Należę również do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Ukończyłam 5-letnie studia psychologiczne o specjalności Psychologia kliniczno-sądowa na Wydziale Psychologii, Pedagogiki i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz I i II stopień szkolenia TSR organizowanego przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem również w trakcie kursu Terapeuty Zajęciowego realizowanego przez Krajowy Instytut Medyczny.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w placówkach pomocy psychologicznej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie, Fundacji Wspierającej Skuteczne Wyjście z Depresji, a także pracując z pacjentami doświadczającymi zaburzeń nastroju, depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, niskiego poczucia wartości czy kryzysu. Obecnie współpracuję również z Centrum Psychoterapii i Rozwoju Strefa Life oraz Staromiejskim Centrum Psychoterapii.

W swojej pracy kieruję się zasadami etyki oraz indywidualnym podejściem do każdego człowieka. Ważne jest dla mnie budowanie bezpiecznej przestrzeni, pełnej akceptacji i zaufania, w której druga osoba może poczuć się wysłuchana oraz zrozumiana.

Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie poszerzam poprzez regularny udział w szkoleniach i konferencjach rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Psychologiczne.

Przyjmuję osoby dorosłe w gabinecie na terenie Krakowa oraz online. Nie wypisuję recept ani zwolnień lekarskich.

Pracę poddaję stałej superwizji.
psycholog online:

Powiązane oferty

 • Psycholog Mikołaj Paszko
  Psycholog Mikołaj Paszko
  130.00 PLN
  Psycholog Bolesławiec (Dolnośląskie)
  Jestem psychologiem specjalizującym się w pomocy osobom z różnymi problemami natury psychicznej, między innymi takimi jak: zaburzenia lękowe i depresyjne, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia identyfikacji płciowej i orientacji seksualnej, a także...
 • Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych On-line
  Psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych On-line
  200.00 PLN
  Psycholog Sopot (Pomorskie)
  mgr Marta Rybus - psycholog, terapeuta pedagogiczny, coach, mentor, absolwentka Uniwersytetu SWPS w Sopocie oraz studiów podyplomowych pedagogicznych na kierunkach Kwalifikacje nauczycielskie i Terapia pedagogiczna z socjoterapią. Ukończyłam wiele ce...
 • Interwent kryzysowy/Terapeuta Brainspotting
  Interwent kryzysowy/Terapeuta Brainspotting
  150.00 PLN
  Psycholog Wrocław (Dolnośląskie)
  Jestem Psychologiem, Interwentem kryzysowym i Praktykiem Terapii Brainspotting. Swoje wykształcenie zdobyłem w ciągu jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia, na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW oraz podczas szkolenia z interwencji kry...

Opinie

  A.O.

  Konsultacja według A.O.:

  (5 z 5)

  Bardzo polecam panią psycholog Ewę. Wizyta przebiegła w bezpiecznej i miłej atmosferze. Pani Ewa podeszła do mnie i mojego problemu bardzo profesjonalnie. W końcu czułam się wysłuchana i co dla mnie ważne, nieoceniana.

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj