Konsultacja psychologiczna

160.00 PLN
 • Lokalizacja: Stare Miasto, Pogórze, Kraków, Małopolskie, Polska

Ulica: Starowiślna 26/14, Józefińska 22/1

Kontakt: www.psycholog-bialek.pl

Telefon: 574305035

Jestem psychologiem, terapeutką TSR oraz psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Należę również do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Ukończyłam 5-letnie studia psychologiczne o specjalności Psychologia kliniczno-sądowa na Wydziale Psychologii, Pedagogiki i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz I i II stopień szkolenia TSR organizowanego przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem również w trakcie kursu Terapeuty Zajęciowego realizowanego przez Krajowy Instytut Medyczny.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w placówkach pomocy psychologicznej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie, Fundacji Wspierającej Skuteczne Wyjście z Depresji, a także pracując z pacjentami doświadczającymi zaburzeń nastroju, depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, niskiego poczucia wartości czy kryzysu. Obecnie współpracuję również z Centrum Psychoterapii i Rozwoju Strefa Life oraz Staromiejskim Centrum Psychoterapii.

W swojej pracy kieruję się zasadami etyki oraz indywidualnym podejściem do każdego człowieka. Ważne jest dla mnie budowanie bezpiecznej przestrzeni, pełnej akceptacji i zaufania, w której druga osoba może poczuć się wysłuchana oraz zrozumiana.

Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie poszerzam poprzez regularny udział w szkoleniach i konferencjach rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Psychologiczne.

Przyjmuję osoby dorosłe w gabinecie na terenie Krakowa oraz online. Nie wypisuję recept ani zwolnień lekarskich.

Pracę poddaję stałej superwizji.
psycholog online:

Powiązane oferty

 • Psycholog, dr n. med.
  Psycholog, dr n. med.
  200.00 PLN
  Psycholog Kielce (Świętokrzyskie)
  Od ponad 20 lat pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w obszarach zdrowia psychicznego i edukacji. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując głównie w szpitalu psychiatrycznym i poradni psychologiczno-pedagogicznej, ale też współpracując ze stowa...
 • Pomoc psychologiczna
  Pomoc psychologiczna
  180.00 PLN
  Psycholog
  Oferuję pomoc psychologiczną w zakresie: -kryzysów psychicznych, -żałoby, -depresji, -choroby dwubiegunowej, -borderline, -i wiele innych. Kontakt: www.psycholog-pomaga.pl Mail: psycholog.kotlarek@gmail.com ~~~~~~ Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wro...
 • Konsultacja psychologiczna - dorośli, młodzież (online)
  Konsultacja psychologiczna - dorośli, młodzież (online)
  130.00 PLN
  Psycholog Siedlce (Mazowieckie)
  Odkryj drogę do lepszego samopoczucia i pełniejszego życia! W mojej praktyce psychologicznej stawiam na mocną, opartą na zaufaniu relację terapeutyczną, będącą fundamentem skutecznego procesu terapeutycznego. W trakcie sesji skupiam się na tworzeniu ...

Opinie

  A.O.

  Konsultacja według A.O.:

  (5 z 5)

  Bardzo polecam panią psycholog Ewę. Wizyta przebiegła w bezpiecznej i miłej atmosferze. Pani Ewa podeszła do mnie i mojego problemu bardzo profesjonalnie. W końcu czułam się wysłuchana i co dla mnie ważne, nieoceniana.

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychtraumatolog

  Specjaliści zdrowia psychicznego Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny

  Psychologuj.pl