Unity Centrum Coachingu i Psychoterapii

 • Unity Centrum Coachingu i Psychoterapii
 • Adres: Marii Konopnickiej 17, Kamionka
 • Lokalizacja: 96-325, Mazowieckie, Polska
 • Telefon: 606445096

O mnie

W Unity wierzymy, iż każdy posiada własne, nieograniczone zasoby, które odpowiednio zachęcone prowadzą do rozwoju, zarówno osobistego jak i zawodowego.
Z pełnym zaangażowaniem wsłuchuję się w potrzeby Klientów, dobieram odpowiednie metody coachingowe lub terapeutyczne, które pomagają Klientom uwierzyć we własne możliwości i odkryć drzemiący w nich potencjał, odnaleźć szczęście w życiu oraz radość z osiągania wyznaczonych celów.
Pomagam w poszerzaniu świadomości, odkrywaniu talentów, budowaniu i rozwoju ścieżki kariery oraz wyborze kierunku studiów. Pracuję nad wzmocnieniem i pewnością siebie, uchylaniem ograniczających przekonań, poprawą komunikacji oraz budowaniem wartościowych relacji.
Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od 16 roku życia nad ograniczającym lękiem, stresem, nawykami, zaburzeniami nastroju i osobowości oraz zaburzeniami adaptacyjnymi.
Jeśli czujesz, że stanąłeś w miejscu, niby jest dobrze , ale nie czujesz spełnienia, potrzebujesz zmiany, bądź też chcesz iść po więcej ale nie wiesz jak, Unity jest po to aby Ci pomóc.
Obszary działania to Life Coaching, Business Coaching, Rozwój Osobisty, Terapia CBT oraz Szkolenia i Warsztaty. Pracuję zarówno z osobami indywidualnymi, menadżerami średniego i wysokiego szczebla, oraz firmami , które poprzez proces coachingowy, terapię lub szkolenia są gotowe zmienić perspektywę, poznać siebie na nowo, wykorzystać odkryte zasoby, co w efekcie pozwoli osiągnąć zakładane cele.
Sesje prowadzimy w języku polskim i angielskim.

Bo choć jesteśmy złożeni z różnych elementów puzzli to w całości tworzymy wspaniałą jedność.

Moja oferta

 • Terapia TSR / Terapia Par / Terapia Uzależnień
  Terapia TSR / Terapia Par / Terapia Uzależnień
  150.00 PLN
  Psychoterapia krótkoterminowa Warszawa (Mazowieckie)
  Lubię Ludzi. Dlatego działam motywowana pragnieniem wzbogacania życia innych. W mojej wieloletniej praktyce pomagam w poszerzaniu świadomości, odkrywaniu talentów, a także w konstruowaniu i rozwijaniu ścieżek kariery. Skupiam się na umacnianiu pewnoś...
 • 1

Znajdź SpecjalistęPsychologiaPsychoterapia

Psychologuj | Prywatność