Patrycja Langa

O mnie

Witaj!

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie certyfikacji z terapii poznawczo – behawioralnej.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i pracuję zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W mojej pracy niezwykle ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego klienta oraz relacja, którą wspólnie budujemy. Pracuję z pełnym zaangażowaniem i empatią, wykorzystując przebadane i skuteczne metody pomocy, głównie korzystając z podejścia poznawczo-behawioralnego oraz podejść trzeciej fali- ACT i dialogu motywującego.

Pracuję głównie z osobami, które borykają się z nadmiernym lękiem w sytuacjach społecznych, atakami paniki, stresem, obniżonym nastrojem, zamartwieniem się, natrętnymi myślami lub/i kompulsjami, kłopotami ze snem, wybuchami złości, niskim poczuciem własnej wartości, prokrastynacją, perfekcjonizmem.

Jeżeli chciałabyś/ chciałbyś, abym towarzyszyła Ci w podróży do życia, którym chcesz żyć, skontaktuj się ze mną.

Do zobaczenia!W sprawie umówienia konsultacji poza zaproponowanymi godzinami- proszę o e-maila lub wiadomość.

Moja oferta

  • Psychoterapia poznawczo-behawioralna online
    Psychoterapia poznawczo-behawioralna online
    220.00 PLN
    Psychoterapia poznawczo-behawioralna Gdańsk (Pomorskie)
    Witaj! Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i pracuję zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa Polskie...
  • 1

Znajdź SpecjalistęPsychologiaPsychoterapia

Psychologuj | Prywatność