Magdalena Mikołajczyk-Mnacakanjan

 • Magdalena Mikołajczyk-Mnacakanjan
 • Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie, Polska
 • Telefon: 505096717

O mnie

Magdalena Mikołajczyk-Mnacakanjan
Pedagog, Psychoterapeuta

Oferuję: psychoterapię indywidualną, konsultacje dla osób dorosłych oraz młodzieży. Warsztaty, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Jestem pedagogiem specjalnym*, psychoterapeutką w nurcie Gestalt** w procesie szkolenia, a także trenerem umiejętności społecznych. Moje wieloletnie doświadczenia obejmują m.in. prowadzenie grup wsparcia dla młodzieży, rodziców dzieci z uzależnieniami, świetlice socjoterapeutyczne oraz liczne szkolenia/warsztaty. Inne cenne umiejętności zdobywałam, naście lat pracując w międzynarodowych korporacjach, gdzie zarządzałam działami personalnymi. Przez lata byłam również Prezeską Stowarzyszenia Profesjonalistów Psychoterapii.

Prywatnie, jestem mamą 15-letnich bliźniaków, pasjonatką gór, muzyki oraz nurkowania.

Przede wszystkim jestem człowiekiem, z bogatym bagażem życiowych i zawodowych doświadczeń, pełnym zrozumienia, empatii, akceptacji, dystansu do życia i poczuciem humoru. Moim priorytetem jest dobro drugiej osoby, jej rozwój, szczęście oraz spokój. W trakcie rozmowy ze mną, możesz liczyć na otwartość, naturalność, szacunek, bezpieczeństwo.

Zapraszam do spotkania ze mną – jeśli czujesz się zagubiony, samotny, doświadczasz lęku lub bezradności, borykasz się z trudnościami w budowaniu relacji, nie radzisz sobie ze stresem, presją (także w pracy), czy stoisz przed ważnym życiowym wyborem – jestem tu, by Ci pomóc.

Moja praktyka poddawana jest regularnej superwizji***, co gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość mojej pracy.

* Pedagogika specjalna – w moim przyp. pedagogika resocjalizacyjna, koncentruje się na pomocy osobom, które z różnych powodów nie radzą sobie w społeczeństwie

** Nurt Gestalt – w największym skrócie:) – skupia się na samorozwoju, budowaniu poczucia odpowiedzialności za własne życie, umiejętnościach radzenia sobie w trudnych, życiowych sytuacjach; wyróżnia go koncentracja na teraźniejszości, tym co jest ,,tu i teraz”, a wszystko w atmosferze szacunku i poczucia bezpieczeństwa, w czym pomaga relacja terapeutyczna, nawiązywana pomiędzy Klientem, a Terapeutą.

*** Superwizja– regularne konsultacje mojej pracy z innymi psychoterapeutami.

Moja oferta

 • Czekam na Ciebie :)
  Czekam na Ciebie :)
  180.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Warszawa (Mazowieckie)
  Magdalena Mikołajczyk-Mnacakanjan Pedagog, Psychoterapeuta Oferuję: psychoterapię indywidualną, konsultacje dla osób dorosłych oraz młodzieży. Warsztaty, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Jestem pedagogiem specjalnym*, psychoterapeutką ...
 • 1

Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Psychiatra Psychotraumatolog
Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
Psychologuj