Psychoterapia indywidualna oraz terapia par Iwona Hałgas

 • Psychoterapia indywidualna oraz terapia par Iwona Hałgas
 • Adres: Dietla 52/7, Kraków
 • Telefon: 508 144 428

O mnie

Jestem psychoterapeutką psychodynamiczną, pracuję z osobami indywidualnymi oraz z parami (systemowo).  
Pomagam osobom, które mają trudności w relacjach z innymi, doświadczają kryzysu w swoim związku/małżeństwie, zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości, doświadczają życiowych kryzysów, mają problemy z zarządzaniem emocjami, cierpią z powodu lęku, obniżonego nastroju, depresji.

Zapraszam do pracy ze mną osoby, które czują się przygnębione bez powodu, zmagają się z poczuciem odrzucenia i braku sensu życia, mają trudności w swoim związku lub problemy z jego stworzeniem, odczuwają stres związany z pobytem na emigracji, nie radzą sobie z trudną sytuacją czy też po prostu są zainteresowane głębszym poznaniem siebie i rozwojem osobistym. Celem mojej wspólnej pracy z klientem indywidualnym lub parą w bezpiecznej przestrzeni gabinetu jest odkrywanie nieświadomych przyczyn emocjonalnych problemów i zmiana, która jest możliwa dzięki temu.
To właśnie głębsze rozumienie siebie i samoświadomość pomagają nam budować bardziej satysfakcjonujące relacje z sobą samym i z innymi ludźmi, a także pomagają żyć w pełniejszy i bardziej spełniony sposób. Częścią procesu terapeutycznego jest bowiem odkrywanie zasobów i możliwości przy wsparciu relacji terapeutycznej.


Ukończyłam czteroletnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem również absolwentką Studium Terapii Depresji w Gdyni oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Obecnie studiuję psychologię na Uniwersytecie SWPS. Doświadczenie zawodowe zdobywałam także w trakcie stażu klinicznego w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym VB Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Swoją wiedzę nieustannie poszerzam uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów, w nurcie psychodynamicznym.  

Zasady dotyczące sesji psychoterapeutycznych są omawiane i ustalane w trakcie pierwszych spotkań z pacjentem.

Mam za sobą doświadczenie życia na emigracji, stąd bliskie są mi również tematy związane z emigracją, wiążącym się z nią trudnościami i tymi, których doświadcza się po powrocie do własnego kraju. 

W świetle wielu badań klinicznych psychoterapia psychodynamiczna to jedna z najskuteczniejszych form terapii (leczenie większości zaburzeń psychicznych - neurotycznych, depresyjnych, lękowych, zaburzeń osobowości) i przynosi długoterminowe rezultaty. Niezwykle ważna tutaj jest pełna zaufania relacja między terapeutą i klientem, która pozwala nam na pogłębioną pracę. Celem wspólnej drogi jest powolna przemiana, która prowadzi do twojej unikalnej pełni.

Etyka zawodowa

Jako psychoterapuetka kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa,Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty oraz standardami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Dużą wagę przywiązuję do ochrony danych osobowych i poufności informacji przekazywanych mi przez pacjentów. Niezwykle ważne są dla mnie także szacunek, otwartość i zaciekawienie drugim człowiekiem oraz budowana z nim relacja terapeutyczna, oparta na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa pacjenta, która jest podstawą i narzędziem wspólnej pracy.

Moja oferta

 • Psychoterapia indywidualna/terapia par
  Psychoterapia indywidualna/terapia par
  200.00 PLN
  Psychoterapia psychodynamiczna Kraków (Małopolskie)
  Zapraszam do wspólnej podróży, jaką jest psychoterapia. Podróży, która umożliwi Ci lepsze poznanie siebie, zwiększenie poczucia własnej wartości, zobaczenie wzorców i mechanizmów, które blokują Cię przed zmianami, jakich pragniesz, dostrzeżenie własn...
 • 1

Znajdź SpecjalistęPsychologiaPsychoterapia

Psychologuj | Prywatność