Małgorzata Ostrowska Gabinet Pomocy Psychologicznej Empatia

 • Małgorzata Ostrowska Gabinet Pomocy Psychologicznej Empatia
 • Adres: Marymoncka 105/26, Warszawa, Bielany, 01-813
 • Telefon: 663603043

O mnie

Zajmuję się pomocą psychologiczną i edukacją seksualną dzieci i młodzieży oraz pomocą psychologiczną dla ludzi dorosłych. Pomagam osobom znajdującym się w kryzysie, nieradzącym sobie ze stresem dnia codziennego. W ramach edukacji seksualnej prowadzę konsultacje narzeczeńskie i porady dla ciężarnych mam. Służę również pomocą osobom w wieku senioralnym, które chciałyby po prostu z kimś porozmawiać.

Chciałabym, aby słowo senior nie kojarzyło się z osobą niedołężną i schorowaną jak to się dzisiaj dzieje. Dzisiaj seniorzy i seniorki chcą żyć pełnią życia i czerpać z niego garściami: chodzą na tańce, uprawiają sport i są w ciągłym biegu i aktywności. Staram się tak prowadzić moją edukację, aby rodziny seniorów były dumne z ich aktywności i nie traktowały ich jak osoby bezwolne i bezdecyzyjne.

Drugim obszarem moich zainteresowań jest edukacja seksualna dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Tak wiele złych emocji i nieporozumień bierze się z braku odpowiednich informacji w tym zakresie. Dlatego staram się rzetelnie i jasno je przekazywać i odpowiadać na wszystkie pytania jakie zadają mi moi klienci. Cieszę się, że coraz więcej osób szuka informacji na ten temat u specjalistów.

Moja oferta

 • Pomoc psychologiczna
  Pomoc psychologiczna
  150.00 PLN
  Psycholog Warszawa (Mazowieckie)
  Proponuję pomoc psychologiczną w bezpiecznej i życzliwej atmosferze. Pomogę Ci nauczyć się, jak zaufać sobie i innym, jak wzmocnić poczucie własnej wartości, a także rozpoznawać własne uczucia i potrzeby, otworzyć się na miłość i pracować nad własnym...
 • 1

Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Psychiatra Psychotraumatolog
Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
Psychologuj