Ewelina Smętek Psychoterapia

 • Ewelina Smętek Psychoterapia
 • Adres: Klemensiewicza 1, Kraków
 • Telefon: 691433673

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia “Psychoterapii systemowej i psychodynamicznej rodzin, par i pacjentów indywidualnych” w Krakowskim Ośrodku Szkoleń Systemowych (rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne dla szkoleń w psychoterapii i atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Swoje doświadczenie zdobywałam w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej i telefonie zaufania.

Posiadam również przygotowanie pedagogiczne, wymagane w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Jeśli borykasz się z problemami dnia codziennego, jesteś w trudnym momencie w swoim życiu, zapraszam Cię serdecznie na spotkanie.

Moja oferta

 • Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia
  Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia
  200.00 PLN
  Psycholog Kraków (Małopolskie)
  Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie całościowego kursu psychoterapii, która łączy nurt systemowy i psychodynamiczny, organizowanego przez Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie. Równolegle realizuję studia podyplomowe z Psychotraumatologi...
 • 1

Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny
Psychologuj