Gabinet Psychologiczny Anna Krokosz

 • Gabinet Psychologiczny Anna Krokosz
 • Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie, Polska
 • Telefon: 452879471

O mnie

Jestem Psychologiem, Socjologiem i Specjalistą psychoterapii uzależnień w trakcie procesu certyfikacji. Swoje studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim, a specjalizację w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Aktualnie pracuję w Ośrodku "Nadzieja" w Siedlcu, gdzie prowadzę terapię grupową i indywidualną dla osób uzależnionych. Prowadzę również konsultacje w Gminnym Punkcie Konsultacyjnym ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w Kiełczowie i Długołęce. Oprócz tego prowadzę swój własny gabinet oraz media społecznościowe, na których dzielę się wiedzą i wsparciem. Swoje doświadczenie zdobywałam w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia w Opolu, a także w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Opolu. Oprócz tego byłam wolontariuszką w Akademii Przyszłości w Stowarzyszeniu "Wiosna", gdzie pomagałam dzieciom z biednych rodzin rozwinąć skrzydła i uwierzyć w siebie.

W swojej pracy kieruję się podejściem humanistycznym i holistycznym. Ważne są dla mnie uczucia klienta, jego doświadczenia i postrzeganie siebie. Pracuję w nurcie integracyjnym, czyli korzystam z wielu podejść, metod i technik, aby w jak najlepszy sposób pomóc swojemu klientowi. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie.

Pomagam w takich obszarach jak:
- Uzależnienia (alkohol, narkotyki, papierosy, hazard, zakupoholizm, pracoholizm, kompulsywne jedzenie, uzależnienie od gier i internetu)
- Trudności decyzyjne
- Doświadczenie przemocy
- Trudności relacyjne i komunikacyjne
- Kryzysy życiowe i chęć poprawy jakości życia
- Kryzysy w związku partnerskim, małżeństwie, rozwód, rozstanie
- Niska samoocena i poczucie własnej wartości
- Problemy emocjonalne
- Wypalenie zawodowe
- Problemy ze stresem
- Problemy egzystencjalne
- Obniżenie nastroju
- Problemy ze snem
- Samotność

Psychologia, samorozwój i pomaganie innym od zawsze są moją pasją. Odkąd pamiętam mnóstwo osób mi się zwierzało oraz było wdzięcznych za to, że pomogłam im spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. Jestem bardzo ciekawa świata, dlatego gdy nurtuje mnie jakieś pytanie, to zawsze staram się znaleźć na nie odpowiedź. Dzięki temu stale poszerzam swoją wiedzę i kompetencje. Bardzo lubię poznawać ludzi i ich historie, ponieważ każda z nich jest wyjątkowa. Niesamowitą radość sprawia mi, gdy widzę, jak moi klienci odzyskują zdrowie oraz wiarę w siebie i swoje możliwości.

Od wielu lat medytuję, a także rozwijam się duchowo. Dzięki temu mam szersze spojrzenie na rzeczywistość, szybko potrafię znaleźć przyczynę problemu oraz przede wszystkim jestem coraz lepszym człowiekiem, co moim zdaniem jest najważniejsze w tym zawodzie. Bardzo dużo czerpię z technik kultury Wschodu, ponieważ z własnego doświadczenia wiem jak bardzo są one korzystne dla zdrowia psychicznego i fizycznego. Uważam, że najskuteczniejsza w odzyskaniu zdrowia jest równoczesna praca z umysłem, ciałem i duchem.

Dzięki pracy ze mną lepiej zrozumiesz siebie i swoje potrzeby, a także rozpoznasz źródła swoich postaw i schematów, z którymi żyjesz na co dzień. Uzyskasz wgląd w siebie, dzięki czemu zaczniesz rozumieć siebie w szerszym kontekście oraz otworzysz się na zmianę. Rozpoznasz swoje problemy i zdobędziesz umiejętności ich efektywnego rozwiązywania.

Zapraszam do kontaktu. Prowadzę sesje online oraz stacjonarnie w Siedlcu pod Wrocławiem.

Zapraszam również na swoje media społecznościowe, po darmowe ćwiczenia, treści psychoedukacyjne i wsparcie.
Facebook/Instagram: psychologizowanie

Moja oferta

 • Terapia uzależnień
  Terapia uzależnień
  150.00 PLN
  Psychoterapia uzależnień Wrocław (Dolnośląskie)
  Jeśli utraciłeś/aś kontrolę nad własnym życiem z powodu uzależnienia, bądź chcesz zmniejszyć ilość spożywanego alkoholu, ponieważ zaczyna się to wymykać spod kontroli, to zapraszam Cię na terapię. Wspólnie przyjrzymy się przyczynom Twojego problemu i...
 • Konsultacja psychologiczna
  Konsultacja psychologiczna
  120.00 PLN
  Psycholog Wrocław (Dolnośląskie)
  Jeśli doświadczasz kryzysu, ciągłego stresu, zaburzeń psychicznych lub innych trudności, z którymi nie jesteś w stanie poradzić sobie samodzielnie, to zapraszam do kontaktu. Przyjrzymy się Twoim trudnościom i wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące roz...
 • 1

Znajdź SpecjalistęPsychologiaPsychoterapia

Psychologuj | Prywatność