Seksuolog Klaudia Latosik

170.00 PLN
 • Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie, Polska

Telefon: 506390777

Zajmuję się poradnictwem i wsparciem seksuologicznym. Pracuję z osobami indywidualnymi oraz parami. Tworzę przestrzeń, gdzie każdy niezależnie od preferencji i orientacji seksualnej, może w przyjaznej i życzliwej atmosferze zostać wysłuchanym, zadawać pytania i pracować nad rozwojem własnej seksualności.
W pracy najważniejsza jest dla mnie relacja oparta na zaufaniu, autentyczności, spontaniczności i uważności na potrzeby W pracy korzystam ze swoich doświadczeń osobistych, terapeutycznych i zawodowych.

Czerpię z bogatej wiedzy seksuologicznej, a także technik zaczerpniętych z nurtu Gestalt, systemowego oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuję w oparciu o model PLISSIT oraz GES (Good Enough Sex). Bliskie jest mi założenie, że satysfakcja seksualna to zjawisko o wiele szersze niż orgazm czy sprawność genitaliów. Towarzyszę w drodze do odzyskiwania radości z życia seksualnego, bo wierzę, że seks jest pozytywną częścią życia wpływającą korzystnie na intymność, bliskość oraz poczucie własnej wartości.

Prowadzę warsztaty dla osób indywidualnych i par, podczas których wspólnie pracujemy nad dokonywaniem pozytywnych zmian w obszarze seksualności i szukaniem możliwych rozwiązań, modelowaniem postaw i zachowań, a także nad odkrywaniem nowych form ekpresji i aktywności seksualnej.

Jako edukatorka seksualna współprowadzę portal popularnonaukowy o tematyce seksuologicznej dla osób dorosłych Srebrny Warkocz oraz audycję o seksie, intymności, bliskości i związkach w radiu Afera.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u superwizora.

Dla osób i par:
• z mniejszym libido i zmniejszoną satysfakcję ze seksu,
• przeżywających trudności w komunikacji intymnej z partnerem/partnerką,
• nie potrafiących powiedzieć partnerowi/partnerce o swoich potrzebach i pragnieniach,
• doświadczających lęku przed współżyciem,
• doświadczających bólu podczas penetracji,
• cierpiących z powodu zaburzeń erekcji, przedwczesnego lub opóźnionego wytrysku,
• cierpiących z powodu niedoświadczania orgazmu,
• chcących polepszyć swoje życie seksualne,
• zainteresowanych poznaniem i zrozumieniem swojej seksualności
• chcących uzyskać odpowiedzi na tematy związane z seksualnością.

Wykształcenie
Ukończyłam komunikację społeczną na Uniwersytecie Śląskim oraz 2-letnie studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam całościowe, 140-godzinne szkolenie z terapii par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii, a także I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w akredytowanym Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Ukończyłam 2-letni kurs z pomocy psychologicznej w praktyce zawodowej w nurcie Gestalt w akredytowanym ośrodku – Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt.

Oferta wyświetlona 98 razy

Powiązane oferty

 • Konsultacja seksuologiczna
  Konsultacja seksuologiczna
  150.00 PLN
  Seksuolog Zamość (Lubelskie)
  Konsultacja seksuologiczna dla osób pełnoletnich - możliwość konsultacji online. Konsultacje online można umówić na stronie www.katarzynapiwowar.pl lub www.psychologiczna-przystan.pl
 • Konsultacja seksuologiczna online
  Konsultacja seksuologiczna online
  160.00 PLN
  Seksuolog
  Jestem psychologiem, seksuologiem, psychoterapeutą w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia z psychoterapii CBT. Oferuję pomoc w zakresie: - trudności w relacjach interpersonalnych, - zaburzeń seksualnych, - zaburzeń snu, - obniżonego nastroju, - ...
 • dr. n. hum.
  dr. n. hum.
  170.00 PLN
  Seksuolog Poznań (Wielkopolskie)
  Jako psycholog zajmuję się także poradnictwem seksuologicznym dla osób dorosłych. Prowadzę też poradnictwo/terapię dla par w obszarze dowolnych problemów w relacji, kryzysów w pożyciu w związku partnerskim.

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Znajdź SpecjalistęPsychologiaPsychoterapia

  Psychologuj | Prywatność