Konsultacje, wsparcie psychologiczne - psycholog, psychotraumatolog w procesie certyfikacji

160.00 PLN
 • Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie, Polska

Ulica: św. Czesława 12/2

Telefon: 503 359 850

Pracuję stacjonarnie w Poznaniu (wtorki) oraz Mosinie (środy). Jestem gotowa do spotkań z osobami, które z różnych przyczyn poszukują wsparcia online - w tym przypadku mam tzw. szybkie terminy, spotkanie jest możliwe w ciągu kilku dni.

Kim jestem?
Jestem psychologiem o specjalności klinicznej, pedagogiem osób dorosłych oraz psychotraumatologiem w procesie certyfikacji.
__________
Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim, następnie doktoryzowałam się na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Pozostaję w nieustannym cyklu szkoleń - mam za sobą m. in. kurs I stopnia logoterapii, obejmującej metody pracy terapeutycznej z problemami natury egzystencjalnej organizowanego przez Institute of Biofeedback and Noo-Psychosomatic w Lublinie; Kurs Treningu Autogennego J.H. Schultza zrealizowany w tej samej jednostce, Kurs I stopnia z Racjonalnej Terapii Zachowania organizowanego przez Centrum Psychoterapii Integralnej w Poznaniu; oraz liczne szkolenia dot. pracy z samooceną, metodami relaksacyjnymi oraz diagnozą psychologiczną (Poznań, Warszawa).

Komu pomagam?
W praktyce poradniczej zajmuję się osobami dorosłymi, które z różnych przyczyn potrzebują wsparcia psychologicznego. Swoje usługi kieruję w szczególności do osób przeżywających nadmierny stres i lęk, borykających się z poczuciem utraty, osamotnienia, trudnościami w relacjach (partnerskich, rodzinnych), obniżoną samooceną i szeroko pojętym cierpieniem emocjonalnym. Pracuję z osobami przeżywającymi intensywny lub przedłużający się stres zawodowy oraz cierpiącymi z powodu wypalenia zawodowego. Moja praca terapeutyczna obejmuje także skutki przebytych traum (wypadków, przemocy - w tym domowej, wydarzeń związanych z poczuciem zagrożenia życia własnego lub bliskich). Pomogę także w przypadkach związanych z kryzysami decyzyjnymi, identyfikacją celów życiowych, rozpoznaniem własnych zasobów, wzmocnieniu asertywności i sprawczości.

Co jest dla mnie istotne?
Kluczowa jest dla mnie prawidłowa i kompleksowa diagnoza oraz wsparcie klienta w ustaleniu właściwych, indywidualnie dostosowanych celów naszej współpracy. Podczas spotkań dbam o wspierającą atmosferę, zapewniam uważności dla twojej osoby i problemów. Kieruję się etyką zapewniającą poszanowanie poufności.

Co mnie wyróżnia?
Obok praktyki poradniczej jestem naukowcem, uczestniczę w polskich/międzynarodowych seminariach i konferencjach. Wiedzę na temat zdrowia psychicznego i poradnictwa psychopedagogicznego propaguję w ramach publikacji naukowych, konferencji naukowych, szkoleń i zajęć akademickich. Masz pewność, że w pracy klinicznej stosuję wyłącznie metody i techniki oparte na ugruntowanej wiedzy naukowej.

Przyjmuję osoby dorosłe, nie pracuję w ramach NFZ. Cena pierwszej i każdej następnej wizyty dla pacjentów zapisanych od lutego i marca to 160 zł. Cena ustalona na początku nie zmienia się przez czas trwania naszych spotkań, zarówno w gabinecie jak i prowadzonych online.

Powiązane oferty

 • Zuzanna Michalak - psychotraumatolog
  Zuzanna Michalak - psychotraumatolog
  100.00 PLN
  Psychotraumatolog Poznań (Wielkopolskie)
  Jestem psychotraumatologiem i neurorehabilitantką. Zajmuję się terapią traumy rozwojowej, seksualnej, PTSD, traumy związanej z ASD, DDA, DDD, traumą rodzinną Jestem terapeutką pracującą w poszanowaniu i akceptacji pacjenta. https://www.instagram.com/...
 • dr psychologii, klinicystka, psychoterapeuta EAP, specjalistka w zakresie przeciwdziałania przemocy
  dr psychologii, klinicystka, psychoterapeuta EAP, specjalistka w zakresie przeciwdziałania przemocy
  300.00 PLN
  Psychotraumatolog Wrocław (Dolnośląskie)
  Dorosłym i dzieciom, parom i rodzinom w dokonywaniu zmian i rozwoju osobistym po przeżyciu traumy doznanej w dzieciństwie pomagam codziennie od 1987 roku. Specjalizuję się w dokonywaniu diagnostyki i prowadzę psychoterapię dla osób, które doznały int...
 • Psychotraumatolog, psycholog
  Psychotraumatolog, psycholog
  280.00 PLN
  Psychotraumatolog Białystok (Podlaskie)
  Z zawodu jestem Psychologiem, Psychotraumatologiem i Psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Swoją wiedzę opieram na  podejściu psychodynamicznym, psychoanalitycznym (Psychoterapia psychodynamiczna, Psychotraumatologia Praktyczna, Psychortaumatologia Za...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny
  Psychologuj