Psychoterapeuta psychodynamiczny

180.00 PLN
 • Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Ulica: Radosna 32/4

Kontakt: malgorzata.przyk@wp.pl

Telefon: 667-747-138

Nazywam się Małgorzata Przyk, jestem psychoterapeutką pracującą w nurcie psychodynamicznym. Pracuję przy użyciu metody skoncentrowanej na przeniesieniu (TFP - Transference Focused Psychotherapy).

Proces terapeutyczny postrzegam jako relację dwóch osób w dialogu podczas sesji terapeutycznej. Udzielam pomocy w zakresie zaburzeń osobowości, takich jak borderline, narcystyczne, schizoidalne, paranoidalne, depresyjne, masochistyczne, kompulsywne, histrioniczne oraz zależne. Pracuję także z osobami, które zmagają się z brakiem satysfakcji z życia i pracy, niską samooceną, poczuciem pustki, problemami w utrzymaniu stabilnych i satysfakcjonujących relacji oraz innymi trudnościami w codziennym życiu, które powodują cierpienie.

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, uczestnicząc w 4-letnim podyplomowym szkoleniu rekomendowanym przez  Polskie Towarzystwo Psychologiczne  oraz  Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Uczestniczę w konferencjach i seminariach dotyczących pracy z pacjentami.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Psychiatrycznym Całodobowym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz pracując w ośrodkach zdrowia psychicznego.

Pracuję zgodnie z zasadami etyki obowiązującymi w stowarzyszeniu Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej do którego należę, co oznacza również, że swoją pracę poddaję stałej superwizji.
psychoterapia online:

Oferta wyświetlona 20 razy

Powiązane oferty

 • Konsultacja psychologiczna
  Konsultacja psychologiczna
  200.00 PLN
  Psychoterapia psychodynamiczna Opole (Opolskie)
  Konsultacje psychologiczne on line lub w gabinecie w Opolu.
 • o. Piotr Różański
  o. Piotr Różański
  120.00 PLN
  Psychoterapia psychodynamiczna Jelenia Góra (Dolnośląskie)
  Jestem psychoterapeutą w nurcie psychodynamicznym. Ukończyłem Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (KCP), gdzie odbyłem całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii (z ukierunkowaniem na terapię dzieci i młodz...
 • Psychoterpia indywiudalna
  Psychoterpia indywiudalna
  180.00 PLN
  Psychoterapia psychodynamiczna Kraków (Małopolskie)
  Jestem psycholożką i dyplomowaną psychoterapeutką. Ukończyłam 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne realizowane w Katedrze Psychoterapii UJ Collegium Medicum. Obecnie jestem w procesie certyfikacji. Jestem również absolwentką Psychologii Stosowanej ...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Znajdź SpecjalistęPsychologiaPsychoterapia

  Psychologuj | Prywatność