Psychoterapeuta

220.00 PLN
 • Lokalizacja: Ursus, Warszawa, Mazowieckie, Polska

Kontakt: http://www.znanylekarz.pl/justyna-nawrocka-3/psycholog/warszawa

Telefon: 570373633

Jestem magistrem psychologii o specjalności psychologia kliniczna i psychoterapia oraz pedagogiem. Obecnie w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej w Szkole Poznawczo-Behawioralnej CBT w Warszawie, którą rekomenduje PTTPB.
Moja praca obejmuje konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną. Staram się regularnie podnosić swoje kwalifikacje, by poziom świadczonych przeze mnie usług był jak najlepszy. Pracuję pod superwizją.

Chcę, aby pacjenci w kontakcie ze mną mogli poczuć się bezpiecznie i nawiązali autentyczną relację terapeutyczną, bazującą na akceptacji, szczerości i zrozumieniu.
psychoterapia online:

Oferta wyświetlona 71 razy

Powiązane oferty

 • Konsultacje rodzicielskie
  Konsultacje rodzicielskie
  180.00 PLN
  Psychoterapia poznawczo-behawioralna Józefów (Mazowieckie)
  Pomagam rodzicom zrozumieć zadania wynikające z rodzicielstwa, a także poradzić sobie z chaosem, który czasem stwarza życie z nastolatkiem. Uczę słuchania oraz mówienia językiem potrzeb i wartości. Czasem, np. w przypadku kryzysu związanego ze szkołą...
 • Terapia par
  Terapia par
  240.00 PLN
  Psychoterapia poznawczo-behawioralna Józefów (Mazowieckie)
  Związek to robota dla dwojga. Serdecznie zapraszam pary do wspólnej pracy. Pomogę Wam się zrozumieć i porozumieć. Bardzo często pary cierpią, gdyż tęsknią za autentyczną więzią. Przywiązani do swoich trudnych emocji, często egoistyczni, potrzebują na...
 • Energia, i w dzień, i w nocy
  Energia, i w dzień, i w nocy
  180.00 PLN
  Psychoterapia poznawczo-behawioralna Józefów (Mazowieckie)
  Program dla zapracowanych i zmęczonych kobiet, które chcą dobrze wyglądać i wspaniale się czuć. 12 tygodni pracy, dzięki której poczujesz więcej harmonii i spokoju, odbudujesz siły witalne po przepracowaniu lub po kryzysie.

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Znajdź Specjalistę • Blog psychologicznyBlog psychoterapeutyczny

  Psychologuj | Prywatność