Psychoterapia osób dorosłych - Poznań i online

160.00 PLN
 • Lokalizacja: Jeżyce, Poznań, Wielkopolskie, Polska

Ulica: Mickiewicza 24/4c

Telefon: 660985475

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Doświadczenie zdobywałam w Polsce, głównie w obszarze psychologii klinicznej, na oddziale szpitalnym, i we Francji, w zakresie pomocy psychologicznej dla kobiet w ciężkiej sytuacji życiowej i ich dzieci. Jestem również certyfikowanym trenerem grupowym po studiach podyplomowych w warszawskim Laboratorium Psychoedukacji przy współpracy z Uniwersytetem SWPS. Obecnie rozwijam swoje umiejętności w Szkole Psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej, która spełnia warunki rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji, biorę udział w konferencjach, szkoleniach, publikuję artykuły naukowe o tematyce psychologiczno - kulturowej. Ponadto jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej.

Oprócz praktyki prywatnej, od kilku lat pracuje w poznańskiej Poradni Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień "Monar", w której zajmuje się terapią indywidualną oraz grupową młodzieży oraz osób dorosłych. Prowadzę także warsztaty umiejętności społecznej dla młodzieży w szkołach średnich. Zapraszam do gabinetu młodzież od 16 roku życia oraz osoby dorosłe, które szukają wsparcia w kryzysie. Zajmuję się diagnostyką, psychoterapią i psychoedukacją.

Terapeutycznie pracuję w systemie cotygodniowych wizyt.


W swojej pracy opieram się na teoriach psychodynamicznych, intepersonalnych, egzystencjalnych i humanistycznych. W kontakcie z pacjentem najistotniejsza jest dla mnie uważnosć, otwartość, empatia i nieustannie zgłębiana refleksja i autorefleksja na temat własnej sytuacji życiowej, podejmowanych zachowań i rozumienia ich znaczenia. W terapii skupiam się na aktywowaniu zasobów i wspieraniu rozwoju.


psychoterapia online:

Oferta wyświetlona 46 razy

Powiązane oferty

 • Psycholog kliniczny zaprasza nastolatki, kobiety, rodziców
  Psycholog kliniczny zaprasza nastolatki, kobiety, rodziców
  180.00 PLN
  Psychoterapia krótkoterminowa Poznań (Wielkopolskie)
  Zapraszam serdecznie na terapię w nurcie TSR nastolatki, rodziców, kobiety w depresji, kryzysie, lęku. Jestem psychologiem klinicznym, pedagogiem, trenerem TUS, ukończyłam dwa stopnie TSR. Przyjmuję w poczuciu zaufania i bezpieczeństwa w swoim gabine...
 • Sztuka Kontaktu Psychoterapeutka Gestalt
  Sztuka Kontaktu Psychoterapeutka Gestalt
  170.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Poznań (Wielkopolskie)
  Rozmowa terapeutyczna w moim gabinecie odbywa się w atmosferze bezpieczeństwa, zrozumienia i empatii, a w relacji terapeutycznej cenię sobie autentyczność i szacunek. W pracy towarzyszy mi przesłanie, że każdy człowiek ma w sobie potencjał rozwoju. S...
 • Konsultacje psychologiczne
  Konsultacje psychologiczne
  180.00 PLN
  Psychoterapia psychodynamiczna Poznań (Wielkopolskie)
  Centrum Psychoterapii ALTEA

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj