Psychoterapeutka, psychoterapia Gestalt, psychoterapia indywidualna, psychoterapia par

170.00 PLN
 • Lokalizacja: Łagiewniki, Kraków, Małopolskie, Polska

Ulica: Zakopiańska 73

Kontakt: mail: kania.grochowicz@gmail.com

Telefon: 888376605

Jestem psychoterapeutką Gestalt (obecnie w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Zabierzowie). W mojej drodze do praktyki terapeutycznej kluczową rolę odegrało uczestnictwo w Kręgach Kobiet, gdzie poczułam się bezpieczna i akceptowana. Pozwoliło mi to mi zacząć odkrywać siebie na nowo i eksplorować różne aspekty swojej osobowości.
Dzięki pracy z kobietami w Kręgach i towarzyszeniu im w inicjacjach, nauczyłam się, jak ważne jest uważne słuchanie, akceptacja i empatia w procesie zdrowienia i odkrywania własnego potencjału. Umiejętności i doświadczenia, które zdobyłam, okazały się niezwykle cenne w mojej pracy terapeutycznej. pomagając mi w stworzeniu bezpiecznej przestrzeni dla moich klientów.

Kolejnym aspektem w tej drodze były moje własne doświadczenia. Przez lata szukałam sposobu na ucieczkę od bólu. W końcu zdałam sobie sprawę, że muszę stanąć twarzą w twarz z moimi emocjami i wyzwaniami. Tak rozpoczęłam swój proces terapeutyczny, który dał mi wiele korzyści. Dziś mogę dzielić się tym z wami.
Fascynuje mnie drugi człowiek i jego niepowtarzalność

W procesie tkania każda nić, każdy kolor i każda faktura jest inna. Właśnie dlatego razem tworzą unikatowy wzór. Podobnie jest z ludźmi i relacjami, które są dla mnie bardzo ważne. Cenię każdą okazję, by poznać kogoś nowego i zacząć tkać razem nowy, niepowtarzalny splot.

Każdy posiada w sobie niezwykły potencjał i bogactwo, które tylko czeka na odkrycie. Dlatego podczas terapii towarzyszę klientowi w tej drodze, pomagając mu odkrywać swoje unikalne cechy i talenty.
Pracuję w ujęciu holistycznym, traktując osobę jako całość. W ten sposób pomagam zrozumieć ludziom, jakie są ich potrzeby, by zwiększyć ich świadomość emocji, doznań i myśli.

Jako psychoterapeutka Gestalt wspieram w odkrywaniu własnej drogi i tkaniu wzmacniających relacji

To właśnie w tej magicznej, tajemniczej i duchowej przestrzeni odkrywam wraz z klientem piękno ludzkiej natury i to, co czyni nas tak wyjątkowymi i niezwykłymi. Zapraszam.
psychoterapia online:

Oferta wyświetlona 169 razy

Powiązane oferty

 • Szymon Stolarczyk - psychoterapeuta Gestalt
  Szymon Stolarczyk - psychoterapeuta Gestalt
  170.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Bielsko-Biała (Śląskie)
  Psychoterapeuta Gestalt, bazujący na naturalnej, autentycznej, spontanicznej relacji między terapeutą a Pacjentem. Prywatnie zapalony motocyklista i miłośnik motocyklowych podróży. W swojej pracy opera się na zasobach Pacjenta oraz na tzw. paradoksal...
 • Konsultacje psychoterapeutyczne
  Konsultacje psychoterapeutyczne
  220.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Warszawa (Mazowieckie)
  Psychoterapia Gestalt to skuteczna metoda leczenia osób w kryzysie lub zmianie życiowej, oparta na akceptacji, relacji i samodostosowaniu. Zgodnie z podejściem Gestalt, każdy z nas ma zdolność do samoregulacji, która zostaje zahamowana w wyniku pewny...
 • Kolejna sesja terapeutyczna
  Kolejna sesja terapeutyczna
  160.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)
  Sesja 50 min. dla osób dorosłych lub młodzieży od lat 15

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj