Psychoterapeutka, psychoterapia Gestalt, psychoterapia indywidualna, psychoterapia par

170.00 PLN
 • Lokalizacja: Łagiewniki, Kraków, Małopolskie, Polska

Ulica: Zakopiańska 73

Kontakt: mail: kania.grochowicz@gmail.com

Telefon: 888376605

Jestem psychoterapeutką Gestalt (obecnie w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Zabierzowie). W mojej drodze do praktyki terapeutycznej kluczową rolę odegrało uczestnictwo w Kręgach Kobiet, gdzie poczułam się bezpieczna i akceptowana. Pozwoliło mi to mi zacząć odkrywać siebie na nowo i eksplorować różne aspekty swojej osobowości.
Dzięki pracy z kobietami w Kręgach i towarzyszeniu im w inicjacjach, nauczyłam się, jak ważne jest uważne słuchanie, akceptacja i empatia w procesie zdrowienia i odkrywania własnego potencjału. Umiejętności i doświadczenia, które zdobyłam, okazały się niezwykle cenne w mojej pracy terapeutycznej. pomagając mi w stworzeniu bezpiecznej przestrzeni dla moich klientów.

Kolejnym aspektem w tej drodze były moje własne doświadczenia. Przez lata szukałam sposobu na ucieczkę od bólu. W końcu zdałam sobie sprawę, że muszę stanąć twarzą w twarz z moimi emocjami i wyzwaniami. Tak rozpoczęłam swój proces terapeutyczny, który dał mi wiele korzyści. Dziś mogę dzielić się tym z wami.
Fascynuje mnie drugi człowiek i jego niepowtarzalność

W procesie tkania każda nić, każdy kolor i każda faktura jest inna. Właśnie dlatego razem tworzą unikatowy wzór. Podobnie jest z ludźmi i relacjami, które są dla mnie bardzo ważne. Cenię każdą okazję, by poznać kogoś nowego i zacząć tkać razem nowy, niepowtarzalny splot.

Każdy posiada w sobie niezwykły potencjał i bogactwo, które tylko czeka na odkrycie. Dlatego podczas terapii towarzyszę klientowi w tej drodze, pomagając mu odkrywać swoje unikalne cechy i talenty.
Pracuję w ujęciu holistycznym, traktując osobę jako całość. W ten sposób pomagam zrozumieć ludziom, jakie są ich potrzeby, by zwiększyć ich świadomość emocji, doznań i myśli.

Jako psychoterapeutka Gestalt wspieram w odkrywaniu własnej drogi i tkaniu wzmacniających relacji

To właśnie w tej magicznej, tajemniczej i duchowej przestrzeni odkrywam wraz z klientem piękno ludzkiej natury i to, co czyni nas tak wyjątkowymi i niezwykłymi. Zapraszam.
psychoterapia online:

Powiązane oferty

 • Joanna Kaszkur - Psychoterapia Gestalt Trójmiasto
  Joanna Kaszkur - Psychoterapia Gestalt Trójmiasto
  160.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Sopot (Pomorskie)
  Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie, który posiada akredytacje Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP). W kontakcie z drugim człow...
 • psychoterapia
  psychoterapia
  150.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Świętochłowice (Śląskie)
  Jako psycholog z kilkunastoletnim doświadczeniem poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie  w Instytucie Gestalt, akredytowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT) oraz Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii (EAP) oraz podcza...
 • Agnieszka Zalewska
  Agnieszka Zalewska
  200.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Warszawa (Mazowieckie)
  Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą Gestalt w trakcie szkolenia w Integralnym Instytucie Psychoterapii Gestalt - ośrodku akredytowanym w Polskim Towarzystwie Psychologicznym (PTP) oraz Europejskim Stowarzyszeniu Terapii Gestalt (EAGT). Ukończyła...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog

  Specjaliści zdrowia psychicznego Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny

  Psychologuj.pl