Marta Krawczyk, Terapia indywidualna, Pomoc psychologiczna

150.00 PLN
 • Lokalizacja: Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Ulica: Ul. Stalowa 75/6

Kontakt: martamariakrawczyk@gmail.com

Telefon: 503977896

Zapraszam Cię do mojej przestrzeni, w której oferuję pomoc psychologiczną. Jest to forma wsparcia, w której wspólnie w relacji Ja - Ty przyjrzymy się Twojej trudności. Będę Ci towarzyszyć w poszerzaniu świadomości, określaniu swoich potrzeb, zasobów, w wyznaczaniu granic, wyrażaniu i nazywaniu emocji, lepszemu zrozumieniu swojej aktualnej życiowej sytuacji, trudności z którą się zmagasz. Szczególnie ważna jest dla mnie autentyczność i bycie sobą. Przyjmuję Cię ze wszystkim co wnosisz, co czujesz, co przeżywasz.

Pracuję m.in. z osobami, które doświadczają cierpienia, kryzysu życiowego, rozstania, żałoby, lęku, niesatysfakcjonujących relacji, trudności w komunikacji partnerskiej, rodzicielskiej.

Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym EAGT. Niezmiernie ważny jest dla mnie nieustanny rozwój i zdobywanie wiedzy, w związku z tym biorę udział w różnego rodzaju szkoleniach, treningach terapeutycznych, aby jeszcze lepiej móc wspierać moich klientów.

Swoje doświadczenie zdobywałam towarzysząc pacjentom onkologicznym w ramach wolontariatu w fundacji „Dobrze, że jesteś” oraz młodzieży w trudnej sytuacji życiowej jako wolontariuszka w „Towarzystwie Nasz Dom”.

Nurt Gestalt, w którym pracuję, szczególnie cenię za holistyczne podejście, które obejmuje procesy psychiczne, reakcje płynące z ciała, a także duchowy aspekt człowieka.

Sesje prowadzę w gabinecie przy ul. Stalowej 75/6 we Wrocławiu oraz online.

Jeśli poczułaś/eś, że ta wiadomość z Tobą rezonuje, zapraszam do kontaktu.
psychoterapia online:

Powiązane oferty

 • Szymon Stolarczyk - psychoterapeuta Gestalt
  Szymon Stolarczyk - psychoterapeuta Gestalt
  170.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Bielsko-Biała (Śląskie)
  Psychoterapeuta Gestalt, bazujący na naturalnej, autentycznej, spontanicznej relacji między terapeutą a Pacjentem. Prywatnie zapalony motocyklista i miłośnik motocyklowych podróży. W swojej pracy opera się na zasobach Pacjenta oraz na tzw. paradoksal...
 • Konsultacje psychoterapeutyczne
  Konsultacje psychoterapeutyczne
  220.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Warszawa (Mazowieckie)
  Psychoterapia Gestalt to skuteczna metoda leczenia osób w kryzysie lub zmianie życiowej, oparta na akceptacji, relacji i samodostosowaniu. Zgodnie z podejściem Gestalt, każdy z nas ma zdolność do samoregulacji, która zostaje zahamowana w wyniku pewny...
 • Kolejna sesja terapeutyczna
  Kolejna sesja terapeutyczna
  160.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)
  Sesja 50 min. dla osób dorosłych lub młodzieży od lat 15

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny
  Psychologuj