Joanna Kaszkur - Psychoterapia Gestalt Trójmiasto

160.00 PLN
 • Lokalizacja: Sopot, Poland, Sopot, Pomorskie, Polska

Kontakt: kaszkur.joanna@yahoo.pl

Telefon: +48502920859

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie, który posiada akredytacje Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP).

W kontakcie z drugim człowiekiem najważniejsze jest dla mnie zaufanie, akceptacja oraz empatia. W swojej pracy silnie koncentruję się na wzajemnej relacji, w „tu i teraz”. Bardzo istotny jest dla mnie również aspekt łączenia pracy umysłu z ciałem. Do każdego spotkania podchodzę holistycznie.
Ukonczyłam kurs redukcji stresu MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), stworzony w oparciu o rozwój uważności. W swej pracy korzystam również z elementów analizy bioenergetycznej według metody Aleksandra Lowena.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Umiejętności psychoterapeuty doskonalę na warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez polskich i zagranicznych trenerów i terapeutów. Oferuję indywidualną terapię dla mlodzieży i dorosłych, którzy zmagają się z obniżonym nastrojem, depresją, nadmiernym stresem, lękami, fobiami, trudnościami w relacjach, trudnościami w osiąganiu celów życiowych, wypaleniem zawodowym, a także trudnościami w regulacji emocji.

Na poczatek zaproponuję Tobie konsultację psychoterapeutyczną, zwykle 3 spotkania. Jezeli poczujesz w sobie gotowość na kontynuację spotkań, rozpoczniemy terapię indywidualną.

Serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które określają swoją tożsamość jako nieheteronormatywną.
psychoterapia online:

Powiązane oferty

 • Szymon Stolarczyk - psychoterapeuta Gestalt
  Szymon Stolarczyk - psychoterapeuta Gestalt
  170.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Bielsko-Biała (Śląskie)
  Psychoterapeuta Gestalt, bazujący na naturalnej, autentycznej, spontanicznej relacji między terapeutą a Pacjentem. Prywatnie zapalony motocyklista i miłośnik motocyklowych podróży. W swojej pracy opera się na zasobach Pacjenta oraz na tzw. paradoksal...
 • Konsultacje psychoterapeutyczne
  Konsultacje psychoterapeutyczne
  220.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Warszawa (Mazowieckie)
  Psychoterapia Gestalt to skuteczna metoda leczenia osób w kryzysie lub zmianie życiowej, oparta na akceptacji, relacji i samodostosowaniu. Zgodnie z podejściem Gestalt, każdy z nas ma zdolność do samoregulacji, która zostaje zahamowana w wyniku pewny...
 • Kolejna sesja terapeutyczna
  Kolejna sesja terapeutyczna
  160.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)
  Sesja 50 min. dla osób dorosłych lub młodzieży od lat 15

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny
  Psychologuj