Wsparcie psychologiczne

160.00 PLN
 • Lokalizacja: Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Telefon: 792 547 851

O mnie

Jestem doświadczonym psychologiem o specjalności klinicznej i społecznej, gotowym wesprzeć Cię w trudnych momentach Twojego życia.
Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a kompetencje zawodowe związane z Terapią Systemową poszerzyłam w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Obecnie jestem również w trakcie studiów na kierunku psychotraumatologii oraz stale podnoszę swoje kwalifikacje i poszerzam horyzonty na licznych szkoleniach, warsztatach i superwizjach.

W mojej praktyce łączę różne teorie psychologiczne oraz zróżnicowane metody pracy, dostosowując je do indywidualnych potrzeb klientów. Najcenniejszym narzędziem mojej pracy jest wysokiej jakości relacja terapeutyczna oparta na autentyczności, zaufaniu oraz obopólnemu zaangażowaniu. Pracuję zarówno z dorosłymi, jak i młodzieżą powyżej 12. roku życia.

Podczas pracy indywidualnej pomogę Ci poznać i zrozumieć siebie.
Wesprę Cię jeśli doświadczasz kryzysu życiowego, zmagasz się z niskim poczuciem własnej wartości, prokrastynacją, depresją, lękiem, traumatycznymi doświadczeniami, żałobą, zaburzeniami odżywiania, uzależnieniami behawioralnymi, trudnościami w relacji z partnerem, stresem, złością i innymi trudnymi emocjami.

Jako edukatorka wychowawcza pracująca metodami opartymi na Pozytywnej Dyscyplinie, wesprę Cię jeśli doświadczasz trudności w byciu rodzicem.
Jeśli doświadczasz depresji poporodowej, jesteś samotnie wychowującym rodzicem, masz trudność z nawiązaniem relacji z dzieckiem, nie potrafisz go wspierać lub zmagasz się z innymi trudnościami wychowawczymi. Pomogę Ci w nabyciu potrzebnych kompetencji byś na nowo odnalazł się w tej roli i odzyskał radość z bycia rodzicem.

Każda sesja to krok w stronę lepszego zrozumienia siebie i poprawy jakości życia.
Zapraszam do kontaktu i wspólnej pracy nad Twoim dobrostanem.

psycholog online:

Oferta wyświetlona 51 razy

Powiązane oferty

 • Konsultacje psychologiczne
  Konsultacje psychologiczne
  170.00 PLN
  Psycholog Żory (Śląskie)
  Zapraszam na konsultacje psychologiczne w kierunku diagnozy zaburzeń w sferze psycho-rozwojowej. Rozmowy wsparciowe, interwencje kryzysowe, interwencje łagodzące napięcie psychiczne w trudnych sytuacjach. Wizyta odbywa się w domu pacjentka (oferta ki...
 • Konsultacja psychologiczna
  Konsultacja psychologiczna
  150.00 PLN
  Psycholog Sosnowiec (Śląskie)
  Oferuję konsultacje i wsparcie psychologiczne, wywiad rozwojowy celem określenia hipotez diagnostycznych, rozwijanie kompetencji rodzicielskich w podejściu bliskościowym, warsztaty z pozytywnej dyscypliny.
 • Badanie ADOS-2
  Badanie ADOS-2
  800.00 PLN
  Psycholog Sosnowiec (Śląskie)
  ADOS-2 to najbardziej wiarygodne i uniwersalne narzędzie, które pozwala zbadać stopień nasilenia cech autyzmu. Jest wystandaryzowanym protokołem bezpośredniej obserwacji skierowany dla dzieci od 12 miesiąca życia oraz dla młodzieży i dorosłych. Mogą ...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Znajdź SpecjalistęPsychologiaPsychoterapia

  Psychologuj | Prywatność