Wsparcie i pomoc psychologiczna w kryzysach emocjonalnych

150.00 PLN
 • Lokalizacja: Huwniki 108a, Huwniki, Podkarpackie, Polska

Kontakt: justynaadamczewskanowacka@gmail.com

Telefon: 508284083

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich Instytutu Psychologii Stosowanej Społecznej Akademii Nauk oraz absolwentką Szkoły Inteligencji Emocjonalnej. Ukończyłam również przygotowanie pedagogiczne, szkolenie z zakresu NVC "Porozumienie bez przemocy" oraz Interwencję Kryzysową.

Psychologia to moja pasja, sama zmagałam się z depresją, trudnymi emocjami, kryzysem. Mam 39 lat, przepracowane własne przykre doświadczenia jak i niezbędną praktykę w pracy z drugim człowiekiem.

Pracuję z osobami w kryzysie emocjonalnym, depresji. Pomagam poradzić sobie ze stresem, niskim poczuciem własnej wartości, prokrastynacją i zmianami życiowymi.

W mojej pracy najważniejsza jest empatia i prawdziwe doświadczenie tego co być może i Ciebie właśnie spotyka…

Nie wierzę w przypadki więc jeśli już tu trafiłeś, znalazłeś to ogłoszenie to skontaktuj się ze mną. Pierwsze spotkanie trwa 30 minut i jest bezpłatne. Celem pierwszego spotkania jest poznanie się, oraz sprawdzenie czy wizyta online i moje wsparcie będzie dla Ciebie odpowiednie;). 

Każda kolejna sesja to koszt 150 zł. za pełną godzinę zegarową.


Proszę napisz do mnie jeśli w grafiku nie znalazłeś dogodnego dla siebie terminu, jestem tu dla Ciebie i jestem pewna że znajdziemy rozwiązanie:)
psycholog online:

Oferta wyświetlona 62 razy

Powiązane oferty

 • Konsultacja psychologiczna
  Konsultacja psychologiczna
  100.00 PLN
  Psycholog Kolbuszowa (Podkarpackie)
  Zapraszam do skorzystania z konsultacji psychologicznej. Jestem magistrem psychologii, swoje wykształcenie zdobyłam na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Zakres pomocy: - kryzysy - nie radzenie sobie z emocjami - wysoki stres - problemy w relacjach ...
 • Mgr Psycholog
  Mgr Psycholog
  160.00 PLN
  Psycholog Ropczyce (Podkarpackie)
  Dzień dobry, jestem Psychologiem Wspierania Rozwoju i Kształcenia a także terapeutką TSR Pomagam swoim klientom zbudować wiarę we własne możliwości, pozytywną samoocenę a także prawidłowe poczucie własnej wartości. Pracuję w oparciu o model skoncentr...
 • Gabinety naNOVO
  Gabinety naNOVO
  Do uzgodnienia
  Psycholog Dębica (Podkarpackie)
  Serdecznie zapraszamy do zapisów na konsultacje stacjonarne lub online w gabinetach naNOVO. Dostępne lokalizacje: Rzeszów, Biłgoraj, Zamość, Dębica. Zapraszamy do kontaktu: https://nanovo.calendesk.net/ lub pod numerem +48 796 759 395/ +48 666 743 54...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Znajdź SpecjalistęPsychologiaPsychoterapia

  Psychologuj | Prywatność