Psycholog, seksuolog, psycho tramumatolog, terapeuta uzależnień

220.00 PLN
 • Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie, Polska

Kontakt: https://teams.live.com/meet/944093317349?p=SIIDB6b969ful7Mh

Telefon: 602399328

Jestem psychologiem, psychotraumatologiem, seksuologiem klinicznym oraz terapeutą uzależnień. Ukończyłem National – Louis University.

Z pacjentami terapeutycznie pracuję integrując nurty: behawioralno-poznawczy, terapii schematów, nurt holistyczny.

Do współpracy zapraszam młodzież od 12 r.ż., osoby dorosłe, pary oraz rodziny.

Prowadzę terapię rodzinną i par, również w związkach nieformalnych, oraz par homoseksualnych.

Pomagam rodzicami nastolatków oraz dorosłym przechodzącym przez coming-out, mam także doświadczenie w pracy z osobami trans płciowymi, nieheteronormatywnymi.

Do współpracy w ramach psychoterapii zapraszam osoby identyfikujące się jako DDA, DDD, cierpiące na zaburzenia osobowości, osoby z PTSD i cPTSD, oraz osoby po traumach związanych z molestowaniami.
Pracuję również z osobami zmagających się z tożsamością płciową, wykluczeniem społecznym.
Obszary w których pomagam dorosłym i młodzieży to: niska samoocena, kompleksy na różnym tle, poczucie niedowartościowania, potrzeba poprawy komunikacji interpersonalnej, fobie społeczne.

Prowadzę diagnozę zespołu dziecka krzywdzonego i interwencje w przypadkach podejrzewania przemocy wobec dziecka.
Zajmuję się leczeniem i terapią: DDD (syndrom Dorosłego Dziecka z Rodziny Dysfunkcyjnej) oraz DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików).

Doświadczenie zawodowe zdobyłem pod okiem Marka Kotańskiego w MONARZE, później w ośrodkach leczenia uzależnień na oddziałach detoksykacji. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzicami nastolatków oraz dorosłymi przechodzącymi przez coming-out. Specjalizuję się w terapii behawioralno-poznawczej. Wiele lat współpracowałem ze Stowarzyszeniem „Lambda”, jestem współzałożycielem i sekretarzem Stowarzyszenia „Jesteśmy Razem” dla osób zmagających się z tożsamością.

Poza gabinetem uwielbiam podróżować zarówno po Polsce jak i świecie, poznawać kulturę, spotykać się z mieszkańcami. Uwielbiam muzea, galerie, wystawy. Więcej kupuję książek, niż ich czytam :)
Zapraszam na moją stronę:

https://www.facebook.com/BidzinskiGrzegorz
psycholog online:

Oferta wyświetlona 176 razy

Powiązane oferty

 • Diagnoza ADHD online
  Diagnoza ADHD online
  690.00 PLN
  Psycholog Warszawa (Mazowieckie)
  Diagnoza ADHD składa się z cyklu 3 spotkań: 1. Wywiad diagnostyczny (50 minut) 2. Ustrukturalizowany test diagnostyczny DIVA - 5 (120 minut) 3. Spotkanie podsumowujące, podczas którego pacjent otrzymuje informację zwrotną, rekomendacje oraz pisemną o...
 • DOBRE MIEJSCE - zespół psychologów i psychoterapeutów
  DOBRE MIEJSCE - zespół psychologów i psychoterapeutów
  180.00 PLN
  Psycholog Nowy Sącz (Małopolskie)
  Jeśli szukasz psychologa w Nowym Sączu, pracując w "DOBRE MIEJSCE - zespół psychologów i psychoterapeutów" oferuję wsparcie w zakresie psychologii klinicznej oraz sądowej. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi różnorodnych problem...
 • Paulina Probulska-Jakobschy - psycholog, psychoterapeuta
  Paulina Probulska-Jakobschy - psycholog, psychoterapeuta
  200.00 PLN
  Psycholog Kraków (Małopolskie)
  Jestem specjalistą psychologiem klinicznym i psychoterapeutką pracującą zawodowo od ponad dwudziestu lat. W 2002 r. ukończyłam jednolite magisterskie studia psychologiczne na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ponadto zre...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Znajdź SpecjalistęPsychologiaPsychoterapia

  Psychologuj | Prywatność