Psycholog online

150.00 PLN
 • Lokalizacja: Pisz, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Telefon: 570 390 173

Nazywam się Anna Ptak. Z wykształcenia jestem filologiem i psychologiem. Od lat pracuję z młodzieżą, najpierw jako nauczyciel a teraz również jako psycholog szkolny. Prowadzę również prywatny gabinet psychologiczny.
Psychologia to moja pasja i nowa ścieżka rozwoju. W pracy cenię to, że mogę towarzyszyć człowiekowi w trudnych, ale też i radosnych chwilach. Podczas rozmów stwarzam bezpieczną atmosferę, która sprzyja rozwojowi oraz dostrzeżeniu zasobów i rozwiązań.
Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach m.in. z zakresu interwencji kryzysowej, coachingu, Porozumienia bez Przemocy -NVC. Jestem certyfikowanym trenerem TUS, emocji oraz efektywnej nauki oraz certyfikowanym edukatorem Pozytywnej Dyscypliny. Ukończyłam Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach oraz kurs Racjonalna Terapia Zachowań.
W swojej pracy wykorzystuję różne narzędzia, głównie pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach.
Współpracuję z Fundacją Inicjatyw Rozwojowych “Inspira”, gdzie prowadzę wolontariat w zakresie usług psychologicznych i terapeutycznych w ramach projektu “Zdrowie w głowie” oraz pełnię dyżury telefoniczne w Telefonie Wsparcia. Prowadzę zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne oraz warsztaty dla rodziców z Pozytywnej Dyscypliny.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i skupiam się na samorozwoju, aby w jak najlepszy sposób pomagać innym. Uczestniczę w regularnych superwizjach grupowych.
Znając różne problemy z praktyki zawodowej i prywatnej (mama trojga dzieci, w tym dwóch nastolatków) wspieram rodziców w budowaniu relacji ze swoim dzieckiem pełnej szacunku, zrozumienia, z uwzględnieniem potrzeb dziecka i opiekuna, z radzeniem sobie z emocjami, stresem bazującej zgodnie z wytycznymi Pozytywnej Dyscypliny.
Młodzieży pomagam w radzeniu sobie z emocjami, stresem, trudnościami w relacjach, niską samooceną, brakiem pewności siebie oraz pokazuję efektywne metody nauki, uczenie się to kluczowa kompetencja przyszłości. Podczas spotkań pracuję nad koncentracją i uważnością, pokazuję techniki mindfulness.

Jeśli masz problem:
Z emocjami, nadmiernym stresem, z kontaktami międzyludzkimi
Potrzebujesz pomocy i wsparcia w sytuacji kryzysowej

Zapraszam do kontaktu
tel. 570 390 173
Zachęcam również do polubienia mojej strony na Facebooku
https://www.facebook.com/profile.php?id=61550562757047
oraz konta na Instagramie
https://instagram.com/psycholog.annaptak?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg==

Możliwość spotkań online oraz spotkań stacjonarnych w Piszu.
psycholog online:

Powiązane oferty

 • Psycholog, dr n. med.
  Psycholog, dr n. med.
  200.00 PLN
  Psycholog Kielce (Świętokrzyskie)
  Od ponad 20 lat pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w obszarach zdrowia psychicznego i edukacji. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując głównie w szpitalu psychiatrycznym i poradni psychologiczno-pedagogicznej, ale też współpracując ze stowa...
 • Pomoc psychologiczna
  Pomoc psychologiczna
  180.00 PLN
  Psycholog
  Oferuję pomoc psychologiczną w zakresie: -kryzysów psychicznych, -żałoby, -depresji, -choroby dwubiegunowej, -borderline, -i wiele innych. Kontakt: www.psycholog-pomaga.pl Mail: psycholog.kotlarek@gmail.com ~~~~~~ Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wro...
 • Konsultacja psychologiczna - dorośli, młodzież (online)
  Konsultacja psychologiczna - dorośli, młodzież (online)
  130.00 PLN
  Psycholog Siedlce (Mazowieckie)
  Odkryj drogę do lepszego samopoczucia i pełniejszego życia! W mojej praktyce psychologicznej stawiam na mocną, opartą na zaufaniu relację terapeutyczną, będącą fundamentem skutecznego procesu terapeutycznego. W trakcie sesji skupiam się na tworzeniu ...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychtraumatolog

  Specjaliści zdrowia psychicznego Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny

  Psychologuj.pl