Michalina Iżycka-Worhacz

250.00 PLN
 • Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Ulica: Na Grobli 20/8

Kontakt: https://mentali.pl/specjalista/michalina-izycka-worhacz-psycholog-wroclaw

Telefon: 535 58 58 58

W swojej pracy kieruję się filozofią Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Istotne jest dla mnie tworzenie przestrzeni, w której każda osoba może czuć się bezpiecznie, niezależnie od wieku, religii, pochodzenia, tożsamości płciowej, czy orientacji seksualnej.


Jestem psycholożką, seksuolożką, edukatorką. Pracuje w terapeutką w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (w trakcie certyfikacji). Kieruję mną przede wszystkim empatia i ciekawość drugiego człowieka. Na każdą osobę patrzę w sposób całościowy – z poszanowaniem jej wyjątkowych i indywidualnych doświadczeń oraz posiadanych zasobów. Mając na uwadze dobro klienta, swoje działania poddaje stałej superwizji, a także kieruje się Kodeksem Etycznym Psychologa.
Zajmuję się pomocą psychologiczną, seksuologiczną, psychoedukacją. Zapraszam do siebie pary, osoby dorosłe, młodzież.


Pierwsze 2-3 wizyty mają charakter konsultacji psychologicznej. Podczas nich wspólnie staramy się nawiązać relację opartą na zaufaniu, wypracowujemy zasady współpracy. Moim zadaniem jest jak najlepsze poznanie Cię/ Was, tego z czym do mnie przychodzisz/-cie.
Jeśli szukasz pomocy w obszarze:
- rozwoju osobistego (np.: niska samoocena, trudności z asertywnością, zrozumienie siebie i swoich potrzeb, lęki),
- seksualności (np.: akceptacja własnej seksualności, brak satysfakcji z życia seksualnego, trudności w obszarze życia seksualnego),
- relacji z innymi (np.: trudność w wyrażaniu swoich potrzeb w związku, pogłębianiu bliskości w relacji),
Obszary konsultacji

Jestem absolwentką psychologicznych studiów magisterskich o specjalności klinicznej (Uniwersytet SWPS we Wrocławiu). Obecnie studiuję psychoterapię w nurcie Poznawczo-Behawioralnym w Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University.

Ukończyłam studia podyplomowe:
- Praktyczna diagnoza psychologiczna (Uniwersytet SWPS we Wrocławiu)
- Seksuologia (Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu)
- Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów (Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego).


Zależy mi na jak najlepszych efektach mojej pracy, w związku z tym stale podnoszę moje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach, konferencjach. Między innymi:
Terapia par – Psychologia w praktyce (2021),
Seksualność osób z niepełnosprawnością intelektualną - Psychologia w praktyce (2022),
Lęk w okresie okołoporodowym – Dolnośląskie centrum Psychoterapii (2022),
Pomoc psychologiczna w ciąży i w pierwszych
miesiącach życia dziecka – PsychoMedic (2022),
Mindfulness – Based Stress Reduction – KWANTUM Tomasz Kryszczyński (2019).

Gdzie pracuje?
Na co dzień pracuję w gabinecie, w zakresie konsultacji seksuologicznych i psychologicznych z klientami indywidualnymi, rodzinami oraz parami. Pracuje również w jednym z Wrocławskich przedszkoli, gdzie wspieram dzieci i rodziców.

Dodatkowo w mediach społecznościowych gabinetu Mentali dzielę się wiedzą, doświadczeniem i refleksjami dotyczącymi pracy psychologiczno – terapeutycznej. Chcę wykorzystać popularne platformy do darmowej pomocy i szerzenia wiedzy z zakresu psychologii i seksuologii. Moim celem jest również normalizacja tematu zdrowia psychicznego, życia i zdrowia seksualnego.
Również dla Centrum Mentali piszę artykuły na stronę gabinetu, kierowane do klientów z zakresu zdrowia psychicznego.


psycholog online:

Oferta wyświetlona 63 razy

Powiązane oferty

 • Olga Szewczyk
  Olga Szewczyk
  180.00 PLN
  Psycholog Wrocław (Dolnośląskie)
  Jestem psychologiem z 9-letnim stażem zawodowym, psychoterapeutką w trakcie certyfikacji. Pracuję w podejściu integratywnym. Bliskie jest mi holistyczne patrzenie na człowieka, szczególnie na związek ciała z psychiką. W pracy z drugim człowiekiem naj...
 • Kacper Mikuła
  Kacper Mikuła
  200.00 PLN
  Psycholog Wrocław (Dolnośląskie)
  Jestem psychologiem w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jestem absolwentem psychologii Wrocławskiego wydziału Uniwersytetu SWPS, specjalność kliniczna. Doświadczenia zawodowe zdobywałem podczas pracy...
 • Emilia Zając
  Emilia Zając
  200.00 PLN
  Psycholog Wrocław (Dolnośląskie)
  Jestem psychologiem pracującym przy użyciu metod poznawczo-behawioralnych oraz z metodami terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Od września minionego roku po zakończeniu szkoleń Fundacji Sportu Pozytywnego “Start w zawodzie psychologa sportu” ora...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Znajdź SpecjalistęPsychologiaPsychoterapia

  Psychologuj | Prywatność