Małgorzata Otrębska

180.00 PLN
 • Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Ulica: Kiełbaśnicza 24

Kontakt: https://mentali.pl/specjalista/malgorzata-otrebska-psycholog-wroclaw

Telefon: 535 58 58 58

Jestem psychologiem i ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim. Pełnię także funkcję sekretarza i wykładowcy akademickiego. Jestem również mediatorem i specjalizuję się w sprawach rodzinnych, karnych i cywilnych.


Na co dzień prowadzę warsztaty, terapie i konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z młodymi ludżmi pracuję już od lat i wciąż jest to dla mnie połączenie służby, pasji i spełnienia. Kieruję się zasadami wypracowanymi przez lata pracy: atmosfera bezpieczeństwa, konsekwencja, dialog, szacunek, akceptacja,aktywne słuchanie, zaufanie, systematyczność, dyscyplina i motywacja. 

Swoją pracę poddaję stałej superwizji i przestrzegam Kodeksu etyki PTP.
W swojej pracy kieruję się etyką psychologa i podchodzę indywidualnie do każdego klienta. Stale się dokształcam i poszerzam zarówno wiedzę jak i umiejętności zawodowe. Oferuję Państwu wsparcie w formie bezpośredniej i w uzasadnionych sytuacjach online (Skype, ZOOM, telefon).

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi, z niepełnosprawnością (głównie słuchową), zagrożonymi wykluczeniem społecznym, dysfunkcyjnymi i z zaburzeniami. 
Aktywnie zajmowałam się realizacją projektów społecznych, wsparciem psychologicznym, moderowaniem rozmów i działań na rzecz poprawy jakości życia w ramach współpracy z III sektorem.
Swoje doświadczenie do dziś doskonalę w oparciu o działalność w różnych placówkach, m.in. w poradni psychologicznej, korporacji, Zakładzie Karnym, firmie szkoleniowej, Klubie Abstynenta, organizacjach pozarządowych, Polskim Związku Głuchych, instytucji oświatowo-wychowawczej czy w Siłach zbrojnych. Doświadczenie pozwala mi skuteczniej wspierać moich klientów poprzez indywidualny dobór metod pracy i spojrzenie na problem z wielu perspektyw jak i całościowo. Łączę wiedzę psychologiczną, doświadczenie życiowe a także praktykę.
psycholog online:

Powiązane oferty

 • Krzysztof Goljanek
  Krzysztof Goljanek
  200.00 PLN
  Psycholog Wrocław (Dolnośląskie)
  Jestem psychologiem pracującym w podejściu integratywnym, tzn. czerpię inspirację z różnych nurtów terapeutycznych. Szczególne znaczenie ma dla mnie podejście oparte na uważności (mindfulness), która jest dla mnie fundamentem na drodze do samopoznani...
 • Aleksandra Cieloch
  Aleksandra Cieloch
  180.00 PLN
  Psycholog Wrocław (Dolnośląskie)
  Ukończyłam magisterskie studia na kierunku Psychologia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz roczny kurs Interwencji Kryzysowej, przygotowujący do pracy z osobami doświadczającymi kryzysów. Aktualnie pogłębiam swoje umiejętności uczestnicząc w 4 le...
 • Konsultacje psychologiczne w Centrum Mentali
  Konsultacje psychologiczne w Centrum Mentali
  Do uzgodnienia
  Psycholog Wrocław (Dolnośląskie)
  Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali to miejsce tworzone przez grupę wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Nasi psychologowie posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami natury psychicznej. Do każdej ...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj