Konsultacja psychologiczna

180.00 PLN
 • Lokalizacja: Łazarz, Poznań, Wielkopolskie, Polska

Ulica: Morawskiego 12/4

Kontakt: https://strefa-mysli.com/

Telefon: +48504337667

Konsultacja psychologiczna to często jednorazowe spotkanie z profesjonalnym psychologiem mające na celu zrozumienie bieżących trudności, wypracowanie podstawowej oceny sytuacji oraz określenie ewentualnych dalszych działań. W trakcie konsultacji psycholog wspiera klienta w identyfikacji trudności, oferuje perspektywę psychologiczną oraz sugestie dotyczące możliwych kierunków dalszej pomocy, takiej jak terapia indywidualna, terapia par, czy grupowa, w zależności od potrzeb klienta.

Konsultacja psychologiczna stanowi punkt wyjścia do lepszego zrozumienia sytuacji oraz podejmowania decyzji co do dalszych kroków.

Nazywam się Aleksander Smyrek i jestem psychologiem. Udzielam profesjonalnej pomocy psychologicznej osobom z trudnościami relacyjnymi i emocjonalnymi, w kryzysach psychicznych oraz w trudnych sytuacjach życiowych. Pracuję głównie metodami terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.
Mój gabinet to bezpieczna przestrzeń do odkrywania siebie, rozpoznawania swoich potrzeb i osiągania równowagi psychicznej.
Więcej informacji o mnie znajdziesz na mojej stronie, na którą serdecznie Cię zapraszam: https://strefa-mysli.com/
psycholog online:

Powiązane oferty

 • Wsparcie psychologiczne, interwencja kryzysowa, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach
  Wsparcie psychologiczne, interwencja kryzysowa, Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach
  160.00 PLN
  Psycholog Poznań (Wielkopolskie)
  Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną. Studia magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam również kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Podczas wspólnej pracy przede wszystkim skupię się na ...
 • Psycholog
  Psycholog
  150.00 PLN
  Psycholog Buk (Wielkopolskie)
  Dzień dobry, jestem psychologiem o specjalności klinicznej. Jeśli Ty lub Twoje dziecko borykacie się z problemami natury emocjonalnej, przeżywasz kryzys, zapraszam. Pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi.
 • Ewa Zarówny-Nawrot
  Ewa Zarówny-Nawrot
  150.00 PLN
  Psycholog Książ Wielkopolski (Wielkopolskie)
  Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu SWPS w Poznaniu. Miałam przyjemność, brać udział w różnych akcjach wolontariatu, obserwować i wspierać pracę oddziału terapii dziennej. Obecnie jestem psychoprofilaktykiem w jednostce wojskowej. Stale dosko...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny
  Psychologuj