Konsultacja psychologiczna

150.00 PLN
 • Lokalizacja: Chorzów, Śląskie, Polska

Ulica: Składowa 17

Kontakt: wmd.kasza@gmail.com

Telefon: 889323665

Witam serdecznie,

Jestem psychologiem, a moje doświadczenie w dziedzinie psychologii sięga 2020 roku, kiedy to ukończyłem studia II stopnia ze specjalnością w Neuropsychologii. Przez lata pracowałem w różnych miejscach, takich jak poradnie pedagogiczno-psychologiczne, placówki opiekuńcze, fundacje zajmujące się reintegracją społeczeństwa oraz szkoły podstawowe, średnie i specjalne.

Moje bogate doświadczenie obejmuje diagnostykę oraz wsparcie psychologiczne dla rodziców, dorosłych osób z niepełnosprawnością i ich opiekunów. Od 2021 roku udzielam konsultacji dla osób dorosłych, dostępnych zarówno w formie tradycyjnej w gabinecie, jak i online.

Teraz współpracuję z Centrum Zdrowia Psychicznego w Tarnowskich Górach – Dziennym Oddziałem Psychiatrycznym.

Wspieranie i pomoc psychologiczna to dla mnie proces, który porównuję do drogi, którą pacjent ma do przejścia. W tej podróży towarzyszę pacjentowi, pomagając mu osiągnąć jego cele. Wsparcie polega na wskazywaniu możliwych rozwiązań i narzędzi, ale to pacjent decyduje, jak z nich skorzystać.

Ważną rolę odgrywa relacja między pacjentem a psychologiem. Dla mnie relacja to wzajemne oddziaływanie, które tworzy poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia i zaufania. W mojej pracy stosuję różne metody, takie jak dialog, wywiad, testy, kwestionariusze oraz elementy terapii poznawczo-behawioralnej i psychoedukacji.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, oferuję pomoc dla osób od 18 roku życia, rodziców i seniorów. Niezależnie od kultury, religii czy systemu wartości – jestem tu, aby pomóc!
psycholog online:

Powiązane oferty

 • Diagnoza psychologiczna
  Diagnoza psychologiczna
  550.00 PLN
  Psycholog Chorzów (Śląskie)
  Diagnoza pod kątem: ADHD Zaburzeń Osobowości Modelu Osobowości Na sam proces diagnozy składają się co najmniej 2 do 3 spotkań z specjalistą, cena uwzględnia całość procesu diagnostycznego.
 • Konsultacja psychologiczna online dla osób dorosłych oraz młodzieży.
  Konsultacja psychologiczna online dla osób dorosłych oraz młodzieży.
  160.00 PLN
  Psycholog Katowice (Śląskie)
  Nazywam się Milena Nita, Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS, w Katowicach - ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia. Do tej pory zdobywałam doświadczenie kliniczne m.in. w Przychodni NZOZ „Andromed”. W obecnej chwili mam pr...
 • Konsultacja psychologiczna - dorośli, młodzież (stacjonarnie lub online)
  Konsultacja psychologiczna - dorośli, młodzież (stacjonarnie lub online)
  150.00 PLN
  Psycholog Zawiercie (Śląskie)
  Nazywam się Klaudia Janus, jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia kliniczna człowieka dorosłego. Obecnie poszerzam swoją wiedzę na studiach podyplomowych na Uniwersytecie SWPS w Katow...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj