Konsultacja psychologiczna (online) https://www.psycholive.pl/

150.00 PLN
  • Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie, Polska

Kontakt: akondysz@gmail.com

Telefon: 504230115

Jestem psychologiem pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzę konsultację indywidualną osób dorosłych doświadczających trudności w regulacji emocji, w relacjach z innymi, problemów z niską samooceną, brakiem wiary w siebie czy poczuciem osamotnienia. Udzielam pomocy psychologicznej w zakresie kryzysów psychologicznych. Jako coach specjalizuje się w coachingu kryzysu, pomagam osobom, które znalazły się w umiarkowanym bądź lekkim kryzysie lub w ciężkim stresie w wydobyciu naturalnego wewnętrznego potencjału i uzyskania wzrostu pokryzysowego. Praca z klientem na sesjach coachingu kryzysu składa się z dwóch etapów tj. elementów interwencji kryzysowej oraz z klasycznego coachingu a jego celem jest przywrócenie klientowi dostępu do jego zasobów. Udzielam także pierwszej pomocy psychologicznej osobom w sytuacjach stresowych i kryzysie psychologicznym.

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu psychotraumatologi i kryzysów suicydalnych. Posiadam uprawnienia do udzielania pierwszej pomocy psychologicznej w kryzysie oraz certyfikat konsultanta kryzysowego wydany przez Polskie Towarzystwo Interwencji i Coachingu Kryzysowego. W pracy z drugim człowiekiem wyznaję zasadę budowania relacji opartych o wzajemnym szacunku i zaufaniu. Na sesjach skupiam uwagę na poprawę jakości życia osób potrzebujących pomocy, zapoznając ich z konkretnymi technikami radzenia sobie ze zgłaszanymi problemami.

Znajdziesz mnie również tutaj:
https://www.psycholive.pl/
psycholog online:

Powiązane oferty

Opinie

    Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

    Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
    Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny
    Psychologuj