Julia Kowol, konsultacje psychologiczne I interwencja kryzysowa

150.00 PLN
 • Lokalizacja: Polska

Kontakt: Juliakowol112@gmail.com

Cześć!

Nazywam się Julia Kowol, jestem psycholożką od 2018 roku. Moją pasją są podróże. Od dawna interesowałam się psychologią, chociaż nie zdawałam sobie z tego sprawy. Tworzenie bezpiecznej relacji terapeutycznej, opartej na empatii i wzajemnym szacunku, równości i sympatii to dla mnie najważniejsze aspekty mojej pracy.
Oferuję konsultacje oraz poradnictwo psychologiczne online.
Przyjmuję osoby dorosłe oraz młodzież od 16 roku życia.

Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii klinicznej i studia podyplomowe „Psychoprofilaktyka Zaburzeń Psychicznych- Diagnoza i Terapia Psychologiczna” na Uniwersytecie Opolskim w 2018 roku. W 2021 roku skończyłam certyfikację na Trenera Dialogu Motywującego, ukończyłam również zaawansowany kurs mediacji Cywilnych i Rodzinnych w 2017 roku.

Swoje doświadczenie zdobywałam w różnych placówkach, poszerzając swoje kwalifikacje i jakość pracy. Odbyłam roczny staż w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Jadwigi w Opolu na oddziale psychiatrii. Pracowałam przez ponad pół roku z dziećmi i osobami w wieku nastoletnim w ośrodku WORIT w Wodzisławiu, prowadząc terapie i diagnozę z osobami nieletnimi i dziećmi. Później przeprowadziłam się do Portugalii, by przez ponad trzy lata pracować w organizacji pozarządowej w Lizbonie, zajmując się pomocą osobom w sytuacji bezdomności i konsumpcji środków uzależniających.

Obecnie zajmuje się pracą z osobami moderującymi treści dla firmy Trust and Safety, prowadząc terapie psychologiczną online i warsztaty wspierające rozwój odporności psychicznej, prewencje wypalenia zawodowego, rozwój osobisty i inteligencji emocjonalnej.

Pracuję z osobami doświadczającymi kryzysu, odczuwającymi lęk i stres, poszukującymi sensu i przechodzącymi przez proces integracji w nowym kraju lub rzeczywistości. Przeprowadzając się i żyjąc w innym kraju doświadczyłam na sobie trud i doświadczenie wszystkich kolorów emigracji, co pozwala mi lepiej zrozumieć sytuacje wielu Polaków mieszkających za granicą.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu warsztatach i udoskonalam swoją wiedzę czytając i wymieniając się nią z innymi specjalistami i psychologami, jak również przechodząc przez sesje superwizji.

Prowadzę konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w zakresie:
– zaburzeń lękowych (długotrwały lęk, napady paniki, problemy ze snem)

- procesu integracji w nowym kraju

- kryzysu i traumy (w kierunku Trauma Informed Approach)

- procesu żałoby

- regulacji emocji i nastroju
– niskiej samooceny
– problemów związanych z budowaniem i utrzymaniem relacji (związek, rodzina, przyjaźnie, jakiekolwiek relacje interpersonalne)
– problemów wiązanych z wyrażaniem i kontrolowaniem emocji
– asertywnej komunikacji
– kłopotów związanych z długotrwałym stresem w pracy i wypaleniem zawodowym

- trudności w podejmowaniu wyborów, motywacji i odczuwanej ambiwalencji

- wsparcia psychicznego

- konsumpcji środków psychoaktywnych (również w kierunku redukcji szkód)

- Problemów z samoakceptacją i niskim poczuciem własnej wartości

- Kryzysów i problemów emocjonalnych w życiu osobistym i zawodowym

- Braku satysfakcji w życiu codziennym (związek partnerski, inne relacje np. rodzinne, praca i rozwój zawodowy etc.)

- Stres, lęk, napięcie

- Trudne i bolesne doświadczenia

- Kryzysy życiowe (rozwód, rozstania, zawody miłosne, śmierć bliskich osób, żałoba, utrata pracy etc.)

- Lęk przed odrzuceniem, oceną, krytyką

- Problemy w wyrażaniu emocji

- Problemy w komunikacji w relacjach z innymi

- Rozwój osobisty

- Trening relaksacyjny

- Trening uważności

- Trening asertywności.

Każdy z nas zmaga się z trudnymi momentami w swoim życiu. Czasem mogą wydawać nam się one zbyt trudne do udźwignięcia samemu. Możemy odczuwać brak wsparcia lub samotność. Taki problem spotyka wiele osób. Jeśli przechodzisz przez trudne chwile, nie musisz przechodzić przez to sam/a. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne, tak jak dbamy o zdrowie fizyczne i poszukaj kontaktu ze specjalistą/ką.

Zapraszam też osoby, które chcą lepiej poznać siebie, swoje decyzje, odnaleźć zasoby i potencjał, pozwolić sobie doświadczyć pełni swoich emocji, potrzeb, pragnień oraz szukające pojętego rozwoju osobistego.


Pracuje z klientem w perspektywie humanistycznej i holistycznej. Skupiam się na całości jednostki, kierując się psychologią pozytywną (skupioną na pozytywnych cechach osoby i uprawomocnieniu). Wierzę również, że każda osoba wie najlepiej co jest dla niej dobre. Wspieram klientów w procesie zdrowienia polegającym na przywróceniu równowagi Bio-psycho-spolecznej opartej na zrozumieniu swoich emocji i potrzeb.

psycholog online:

Powiązane oferty

 • Emilia Wilk Therapy Help
  Emilia Wilk Therapy Help
  180.00 PLN
  Psycholog Łódź (Łódzkie)
  Zapraszam na konsultacje psychologiczne indywidualne i w parach, stacjonarnie I online. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy psychologa z osobami dorosłymi. Systematycznie się szkołę, podnosząc tym swoje kwalifikacje. Obecnie jestem w trakcie s...
 • Psycholog - konsultacje indywidualne i par
  Psycholog - konsultacje indywidualne i par
  170.00 PLN
  Psycholog Gdańsk (Pomorskie)
  Witaj! Mam na imię Marika i jestem magistrem psychologii klinicznej oraz terapeutką w trakcie certyfikacji w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Tytuł magistra psychologii zdobyłam w 202...
 • Psycholog (psychoterapia, psychologia sportu)
  Psycholog (psychoterapia, psychologia sportu)
  180.00 PLN
  Psycholog Wrocław (Dolnośląskie)
  Przyjmuję młodzież i dorosłych, którzy znajdują się w kryzysie. Oferuję wsparcie w pokonywaniu własnych lęków, pomoc w sytuacji kiedy zbyt długo trwa obniżony nastrój, niska samoocena, brak motywacji do działania i trudności w relacjach. Towarzyszę w...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychtraumatolog

  Specjaliści zdrowia psychicznego Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny

  Psychologuj.pl