Konsultacje psychodietetyczne

160.00 PLN
 • Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Telefon: 690449453

Jestem psychologiem, który z pasją i zaangażowaniem podejmuje się pracy z pacjentem, gotowym pomóc w zrozumieniu i radzeniu sobie z życiowymi wyzwaniami. Moją pracę opieram na połączeniu wiedzy psychologicznej z empatią, tworząc przestrzeń do refleksji i wsparcia.

W moim gabinecie stawiam na indywidualne podejście, uwzględniając różnorodność potrzeb i historii każdej osoby. Zależy mi na budowaniu zaufanej relacji, gdzie pacjenci mogą otwarcie dzielić się swoimi myślami, uczuciami i trudnościami.

Kluczowym dla mnie aspektem jest stworzenie atmosfery otwartości, aby pacjenci czuli się komfortowo podczas rozmowy. Staram się tworzyć przestrzeń do refleksji i samopoznania, angażując się w proces budowania zdrowych mechanizmów radzenia sobie z wyzwaniami.

Inspirowana słowami Aarona T. Becka, „W trudnościach tkwi potencjał przemiany”. Jestem gotowa zapewnić zrozumienie i empatię w procesie konsultacji psychologicznych, skierowanych do młodzieży (od 17 r.ż.) oraz osób dorosłych. Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy poszukują miejsca do rozmowy i wsparcia.

Na wizytę można umówić się na znanym lekarzu (poniżej link) lub pod numerem telefonu +48 690 449 543.

https://www.znanylekarz.pl/natalia-wiktorowicz/psycholog/wroclaw

Oferta wyświetlona 62 razy

Powiązane oferty

 • Obsesje żywieniowe
  Obsesje żywieniowe
  180.00 PLN
  Psychodietetyk Józefów (Mazowieckie)
  Usługa dla osób, które chcą zmienić swój styl życia na bardziej wspierający. Obsesje żywieniowe mają to do siebie, że zaczynasz się czuć, jak wciągnięta w spiralę nawyku: to musisz, tamtego nie możesz, tego nie powinnaś, to jest zakazane. W efekcie c...
 • Psycholog psychodietetyk online lub stacjonarnie
  Psycholog psychodietetyk online lub stacjonarnie
  160.00 PLN
  Psychodietetyk Rybnik (Śląskie)
  Nazywam się Ania Szopa i jestem dyplomowaną psycholożką oraz specjalistką psychodietetyki. Wykształcenie zdobywałam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Uniwersytecie SWPS w Katowicach oraz w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocław...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Znajdź SpecjalistęPsychologiaPsychoterapia

  Psychologuj | Prywatność