Ela Cichoń, Psychoterapia indywidualna, Pomoc psychologiczna

120.00 PLN
 • Lokalizacja: Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska

Ulica: Dziewanny

Kontakt: edukacyjna.pracownia.eli@gmail.com

Telefon: 511005419

Jestem psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Śląskim Centrum Psychoterapii i Treningu Gestalt . Ukończyłam studia Pedagogiczne. Swoje doświadczenie zdobyłam w szkole podstawowej oraz w placówce wsparcia dziennego. Obserwując dzieci i ich potrzeby, zaczęłam interesować się Treningiem Umiejętności Społecznych i szybko stałam się kwalifikowaną terapeutką TUS. Moje zainteresowanie psychologią doprowadziło mnie do nurtu psychoterapii Gestalt, w którym stale poszerzam swoje kompetencje. Od kilku lat pracuję z innymi ludźmi i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej, ponieważ jest to moja pasja i wkładam w nią całe serce.

Przychodzę z propozycją podjęcia wspólnej podróży ku zrozumieniu twoich myśli, emocji i działań. Jeśli czujesz się zagubiony/a, przeżywasz trudności w relacjach, albo potrzebujesz wsparcia w procesie zmiany zapraszam do podjęcia wspólnej pracy w celu poszerzenia swojej świadomości, lepszego zrozumienia siebie oraz nauczenia się wyrażania własnych emocji.

Psychoterapia Gestalt skupia się na tym, co tu i teraz, wspierając cię w odkrywaniu siebie. To nie tylko terapia, ale i szansa na pełniejsze życie.

Jeśli czujesz, że chcesz ze mną pracować zapraszam do kontaktu.
psychoterapia online:

Oferta wyświetlona 181 razy

Powiązane oferty

 • Szymon Stolarczyk - psychoterapeuta Gestalt
  Szymon Stolarczyk - psychoterapeuta Gestalt
  170.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Bielsko-Biała (Śląskie)
  Psychoterapeuta Gestalt, bazujący na naturalnej, autentycznej, spontanicznej relacji między terapeutą a Pacjentem. Prywatnie zapalony motocyklista i miłośnik motocyklowych podróży. W swojej pracy opera się na zasobach Pacjenta oraz na tzw. paradoksal...
 • Konsultacje psychoterapeutyczne
  Konsultacje psychoterapeutyczne
  220.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Warszawa (Mazowieckie)
  Psychoterapia Gestalt to skuteczna metoda leczenia osób w kryzysie lub zmianie życiowej, oparta na akceptacji, relacji i samodostosowaniu. Zgodnie z podejściem Gestalt, każdy z nas ma zdolność do samoregulacji, która zostaje zahamowana w wyniku pewny...
 • Kolejna sesja terapeutyczna
  Kolejna sesja terapeutyczna
  160.00 PLN
  Psychoterapia Gestalt Bydgoszcz (Kujawsko-Pomorskie)
  Sesja 50 min. dla osób dorosłych lub młodzieży od lat 15

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj