Konsultacja psychologiczna dla rodziców, dzieci, młodzieży (online)

130.00 PLN
 • Lokalizacja: Siedlce, Mazowieckie, Polska

Telefon: + 48 606-708-474

Odkryj drogę do lepszego zrozumienia i wsparcia dla Twojego dziecka!

Czy zastanawiasz się, jak skutecznie wspierać swoje dziecko w trudnych chwilach? Czujesz, że obecne metody nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, a może po prostu potrzebujesz wsparcia w codziennym wyzwaniu jakim jest wychowanie?

Jako psycholog pracujący z dziećmi i rodzicami, wiem, jak ważne jest zbudowanie zdrowej relacji między rodzicem a dzieckiem. Każdy rodzic jest ekspertem w kwestii wychowania swojego potomstwa, jednak czasem przychodzi moment, gdy potrzebujemy zewnętrznego wsparcia.

Dlaczego warto skorzystać z mojej pomocy?

➤ Otrzymasz indywidualne wsparcie w sytuacjach, które sprawiają Ci trudność, takich jak zachowanie dziecka w szkole czy problemy emocjonalne.
➤ Jeśli zauważyłeś/aś u swojego dziecka trudności, takie jak agresja, lęki, czy problemy z samoregulacją, razem znajdziemy skuteczne rozwiązania.
➤ Borykasz się z wyzwaniami w życiu rodzinnym, takimi jak rozstanie, utrata pracy, czy żałoba? Znajdziemy wspólnie sposoby, aby pomóc Twojemu dziecku przetrwać te trudności.

Posiadam magistra psychologii uzyskane na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Aktualnie pracuję jako psycholog dziecięcy w szkole podstawowej oraz prowadzę konsultacje psychologiczne online. Jestem w trakcie własnej superwizji.

Oferuję konsultacje i terapię psychologiczną dla rodzin, dzieci i młodzieży. Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie lub kogoś, kogo znasz, serdecznie zapraszam do kontaktu w celu ustalenia terminu spotkania. Razem odkryjmy drogę do harmonii i dobrostanu Twojego dziecka oraz całej rodziny.

Powiązane oferty

 • Psycholog dziecięcy Joanna Adamiec-Molenda
  Psycholog dziecięcy Joanna Adamiec-Molenda
  180.00 PLN
  Psycholog dziecięcy Warszawa (Mazowieckie)
  Nazywam się Joanna Adamiec-Molenda. Jestem dyplomowaną psycholożką dzieci i młodzieży. Stworzyłam gabinet Psychowyzwania Dorastania, aby wspomagać rozwój psychiczny oraz emocjonalny dzieci i młodzieży. Chcę, aby młodsi pacjenci mieli miejsce, w który...
 • psycholog, dr
  psycholog, dr
  200.00 PLN
  Psycholog dziecięcy Łódź (Łódzkie)
  - psychologia rodziny (konflikty, kryzysy, rozwód, niepełnosprawność dziecka, rodzina zastępcza, rodzina adopcyjna, rodzina zrekonstruowana) - psychologia dziecka i młodzieży (problemy wychowawcze, zaburzenia rozwojowe) -uzależnienia (młodzież i doro...
 • Konsultacja i dignoza
  Konsultacja i dignoza
  180.00 PLN
  Psycholog dziecięcy Gdańsk (Pomorskie)
  Martwisz się, bo Twoje dziecko jest apatyczne, a może nie umiesz poradzić sobie z napadami złości u dziecka? Może masz jeszcze inne kłopoty, Cokolwiek Cię niepokoi, skontatuj się, a pomożemy.

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny
  Psychologuj