Wsparcie psychologiczne

130.00 PLN
 • Lokalizacja: Jantarowa, Lublin, Lubelskie, Polska

Ulica: Jantarowa

Kontakt: el.brzyska@gmail.com

Telefon: 792770952

Oferuję wsparcie psychologiczne osobom, które przeżywają trudny moment. Kryzys? Dylemat? Ważne wydarzenie życiowe, ktore chwilowo zachwiało codziennością?
Jestem i pomogę :).

Najbliższe są mi tematy związane z poszukiwaniem ścieżki zawodowej/pasji. Dylematy związane ze zmianą zawodową. Pracuję również z kobietami w ciąży oraz młodymi mamami, którym pomagam (jako mama dwójki maluchów) zmierzyć się z wyzwaniami macierzyństwa.

Jestem psychologiem, socjologiem, coachem. Pracuję w podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (TSR). Stosuję również narzędzia coachingowe, które wspomagają mojego Klienta w zmianie i rozwoju.

Na sesji skupiam się na wydobyciu zasobów Klienta, które pomogą mu znaleźć rozwiązanie. Pracuję tak jakby dane spotkanie było naszym ostatnim, co oznacza, że pracuje tak, żeby Klient wyszedł z choć małym pomysłem na rozwiązanie tego, co Go trapi.

Pracuję online. Skontaktuj się ze mną, a ustalimy komunikator oraz termin naszego pierwszego spotkania, które jest darmowe.
psychoterapia online:

Oferta wyświetlona 31 razy

Powiązane oferty

 • Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach/ CBT/ coaching
  Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach/ CBT/ coaching
  100.00 PLN
  Psychoterapia krótkoterminowa Kraków (Małopolskie)
  Szanowni Państwo Oferuję rozmowy pomocowe, wsparcie kryzysowe oparte na terapiach krótkoterminowych. Zakładają one niewielką ilość spotkań oraz rozmowy skoncentrowane na rozwiązaniu problemu (TSR). W tego typu spotkaniach klient jest aktywny, decyzyj...
 • Terapia TSR, Wsparcie w kryzysie, Doradztwo kariery, Arteterapii i Sandplay
  Terapia TSR, Wsparcie w kryzysie, Doradztwo kariery, Arteterapii i Sandplay
  180.00 PLN
  Psychoterapia krótkoterminowa (Mazowieckie)
  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś_aś się, - jak odnaleźć równowagę w życiu, - żyć i wyrażać się w zgodzie ze sobą? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś_aś! Mam na imię Anna, mając 15-letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi, chciałabym zaprosić Cię...
 • Terapia TSR / Terapia Par / Terapia Uzależnień
  Terapia TSR / Terapia Par / Terapia Uzależnień
  150.00 PLN
  Psychoterapia krótkoterminowa Warszawa (Mazowieckie)
  Lubię Ludzi. Dlatego działam motywowana pragnieniem wzbogacania życia innych. W mojej wieloletniej praktyce pomagam w poszerzaniu świadomości, odkrywaniu talentów, a także w konstruowaniu i rozwijaniu ścieżek kariery. Skupiam się na umacnianiu pewnoś...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Znajdź SpecjalistęPsychologiaPsychoterapia

  Psychologuj | Prywatność