Psychoterapeutka, pedagog, interwent kryzysowy

200.00 PLN
 • Lokalizacja: Ursynów, Warszawa, Mazowieckie, Polska

Kontakt: agataczajka82@gmail.com

Dzień dobry,
Jestem psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, pedagogiem, certyfikowanym terapeutą środowiskowym, interwentem kryzysowym I stopnia oraz asystentem rodziny i trenerem pracy dla osób z niepełnosprawnościami.

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej I stopnia w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pracuję w nurcie integracyjnym wykorzystując dorobek wielu podejść psychoterapeutycznych, dopasowując plan pracy podczas sesji do potrzeb pacjenta i elastycznie reagując na to, co dzieje się w procesie psychoterapeutycznym.

Kluczowe jest dla mnie zbudowanie relacji z pacjentem, opartej na szacunku, zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Jest to fundamentem skutecznego procesu, umożliwiającym dokonanie trwałych zmian w sposobie funkcjonowania pacjenta.

Swoją pracę regularnie superwizuje u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) i Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej (PSPI). Systematycznie wzbogacam swoją wiedzę i poszerzam kompetencje zawodowe biorąc udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

Prowadzę psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży, udzielam psychoedukacji rodzinie i wsparcia w kryzysie. Ważnym obszarem w mojej pracy stanowią osoby z niepełnosprawnością i ich rodziny oraz Dorosłe Dzieci Alkoholików (DDA) i Dorosłe Dzieci z rodziny Dysfunkcyjnej (DDD). Zajmuję się wspomaganiem rozwoju osobistego.

Prywatnie:
Lubię podróżować, spędzać czas w kontakcie z naturą jeżdżąc na rowerze, pływając kajakiem czy chodząc po górach. Bardzo lubię spędzać czas w gronie najbliższych przy wspólnym gotowaniu.
psychoterapia online:

Oferta wyświetlona 71 razy

Powiązane oferty

 • Zapraszam osoby 18+ na terapię indywidualną i grupową. Pracuję w podejściu psychodynamicznym, online
  Zapraszam osoby 18+ na terapię indywidualną i grupową. Pracuję w podejściu psychodynamicznym, online
  190.00 PLN
  Psychoterapia psychodynamiczna Warszawa (Mazowieckie)
  Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Pracuję z osobami dorosłymi 18+ w podejściu psychodynamicznym, online lub stacjonarnie w Warszawie. Kogo wspieram? Komu pomagam ? osoby dorosłe (18+), które przeżywają kryzysy, problemy emocjonalne po traumatycz...
 • terapia rodzinna
  terapia rodzinna
  250.00 PLN
  Psychoterapia systemowa Warszawa (Mazowieckie)
  Są to rozmowy w których uczestniczy cała rodzina, gdyż ważna jest tu perspektywa każdego z członków. Odbywa się zwykle co 2-3 tygodnie. Sesje trwają 90 minut. Celem rozmów jest, aby każda osoba w rodzinie zrozumiała czemu jest tak trudno, aby znaleźć...
 • psychoterapia indywidualna
  psychoterapia indywidualna
  200.00 PLN
  Psychoterapia systemowa Warszawa (Mazowieckie)
  Każda osoba szukająca pomocy ma inne powody, potrzeby czy oczekiwania. Mimo tych różnic relacja terapeutyczna pozostawia nieodwracalne zmiany w sposobie ich postrzegania i zaspokajania. PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA - to spotkanie dwóch osób: klienta z ...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj