Anna Napieralska

180.00 PLN
 • Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Ulica: Ul. Kiełbaśnicza 24

Kontakt: https://mentali.pl/specjalista/anna-napieralska-psychoterapeuta-psycholog-wroclaw

Telefon: 535 58 58 58

Jestem ekspertem w dziedzinie psychologii i psychoterapii, z obszerną wiedzą popartą starannym wykształceniem zdobytym na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalizuję się w terapii poznawczo-behawioralnej. Z pasją i entuzjazmem uczestniczyłam w szkoleniach prowadzących do uzyskania najwyższych kwalifikacji w tych dziedzinach. Praca z drugim człowiekiem to zawsze nowe wyzwanie, ale i wspaniała przygoda, a zawód, który wykonuję to moja ogromna pasja.

Pracuję z osobami dorosłymi, borykającymi się z różnymi przypadłościami. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz konsultacje. Specjalizuję się w zaburzeniach lękowych. Pomagam także pacjentom doświadczającym depresji, problemów związkowych czy nieumiejącym nawiązywać relacji międzyludzkich.

Udzielam pomocy osobom z różnego typu zaburzeniami oraz borykającymi się z rozmaitymi trudnościami życiowymi. Wykonuję również badania z zakresu Medycyny Pracy. Według mnie podstawą jest dobra relacja z pacjentami.

Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia, na Uniwersytecie Wrocławskim. Jednak nie zakończyłam na tym swojej edukacji i ciągle poszerzam swoją wiedzę. Tak właśnie, poszukiwanie najlepszych rozwiązań w ramach pracy z pacjentem zaprowadziło mnie ponownie do Wrocławia, gdzie podjęłam się studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS z zakresu psychologii transportu z elementami psychodiagnostyki. Uczyłam się również w Szkole Trenerów Biznesu „Moderator”.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Aktualnie ubiegam się o zdobycie certyfikatu w Szkole Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.

Z mojej pomocy w ramach psychoterapii indywidualnej i konsultacji dla osób dorosłych można skorzystać w Centrum rozwoju i wsparcia psychologicznego. Ze swoimi pacjentami spotykam się także w Centrum Medycznym Medicover oraz w Laboratorium Testów Psychologicznych Psychelab, gdzie poświęcam się prowadzeniu badań psychologicznych z zakresu medycyny pracy.

Duże doświadczenie zawodowe zdobyłam w trakcie pracy w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Emila Cyrana w Lublińcu, Ośrodku Badań Psychologicznych i Medycznych GREJSI oraz Centrum Psychologicznym Dobry Nurt.

Psychologia i psychoterapia to obszary bardzo rozległe, więc stale uczestniczę w szkoleniach, kursach i konferencjach.


psychoterapia online:

Powiązane oferty

 • Paweł Klimas
  Paweł Klimas
  220.00 PLN
  Psychoterapia uzależnień Wrocław (Dolnośląskie)
  Jestem psychologiem, psychoterapeutą, specjalistą psychoterapii uzależnień. Przede wszystkim jestem osobą, która głęboko wierzy w ludzi i w zmianę. W to, że to my, ja, ty, każdy z nas ma wpływ na swoje szczęście, wystarczy w to uwierzyć i proaktywnie...
 • Wojciech Nowak
  Wojciech Nowak
  180.00 PLN
  Psychoterapeuta Wrocław (Dolnośląskie)
  Jestem certyfikowany psychoterapeutą psychodynamicznym oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. W swojej pracy terapeutycznej staram się wnikliwie słuchać pacjenta i stale podążać za Jego narracją. Do moich zainteresowań ...
 • Psychoterapia w Centrum Mentali
  Psychoterapia w Centrum Mentali
  Do uzgodnienia
  Psychoterapeuta Wrocław (Dolnośląskie)
  Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Mentali to miejsce tworzone przez grupę wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Nasi psychologowie posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami natury psychicznej. Do każdej ...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj