Sonia Zdziebło

180.00 PLN
 • Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Ulica: Kiełbaśnicza 24

Kontakt: https://mentali.pl/specjalista/sonia-zdzieblo-psycholog-wroclaw

Telefon: 535 58 58 58

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie kształcenia. Ukończyłam Uniwersytet Śląski, obecnie biorę udział w czteroletnim kursie w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Wiedzę zdobywam również poprzez udział w szkoleniach i czytanie literatury psychologicznej.
Doświadczenie zdobywałam podczas pracy w placówce opiekuńczo-wychowawczej, wspierając klienta w środowisku domowym. Jestem otwarta na pracę z osobami w kryzysie, wierzę, że człowiek posiada zasoby umożliwiające mu odnalezienie własnej drogi a ja jestem po to aby wspierać i towarzyszyć w trudach. Głęboko wierzę również w leczniczą siłę samorealizacji.

Pomagam osobom dorosłym doświadczającym kryzysu, osobom cierpiącym na depresję, zaburzenia lękowe, ataki paniki. Ze względu na holistyczne podejście do człowieka oraz jego problemów zajmuje się również osobami doświadczającymi bólów w ciele których przyczyna leży po stronie psychiki. Towarzyszę klientom przeżywającym żałobę. Wspieram kobiety w trudach macierzyństwa. Pomagam osobom zmagającym się z brakiem pewności siebie, wypaleniem zawodowym. Jestem otwarta na pracę z osobami z społeczności lgbt + oraz z osobami decydującymi się na otwarte związki oraz związek poliamoryczny.

Szczególnie ważnym jest dla mnie stworzenie atmosfery, w której klient może czuć się swobodnie. Mam duży szacunek do kwestii wnoszonych przez klienta podczas spotkań. W swojej pracy kieruję się etyką zawodu psychologa.

Korzystam z technik z zakresu arteterapii, staram się patrzeć na każdego człowieka jako na odrębną istotę o specyficznych potrzebach, do których dobieram sposób pracy.
Malarstwo nauczyło mnie dostrzegania szczegółów tworzących całość co znajduję zastosowanie w relacji z klientem.

Ogromną inspiracją do pracy daje mi literatura, wykreowane w książkach postacie nauczyły mnie szacunku i ciekawości względem różnorodności ludzkich losów.

psycholog online:

Powiązane oferty

 • Paulina Pióro
  Paulina Pióro
  200.00 PLN
  Psycholog Wrocław (Dolnośląskie)
  Jestem specjalistką w dziedzinie psychologii oraz psychologii dziecięcej, a także terapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia. Stale staram się zdobywać nową wiedzę uczestnicząc w szkoleniach. W niezwykle ważne jest dla mnie aby każdy odczu...
 • Michalina Iżycka-Worhacz
  Michalina Iżycka-Worhacz
  200.00 PLN
  Psycholog Wrocław (Dolnośląskie)
  W swojej pracy kieruję się filozofią Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Istotne jest dla mnie tworzenie przestrzeni, w której każda osoba może czuć się bezpiecznie, niezależnie od wieku, religii, pochodzenia, tożsamości płciowej, czy orientacj...
 • Olga Szewczyk
  Olga Szewczyk
  180.00 PLN
  Psycholog Wrocław (Dolnośląskie)
  Jestem psychologiem z 9-letnim stażem zawodowym, psychoterapeutką w trakcie certyfikacji. Pracuję w podejściu integratywnym. Bliskie jest mi holistyczne patrzenie na człowieka, szczególnie na związek ciała z psychiką. W pracy z drugim człowiekiem naj...

Opinie

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychtraumatolog

  Specjaliści zdrowia psychicznego Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny

  Psychologuj.pl