konsultacja psychologiczna online, konsultacja psychodietetyczna online,

150.00 PLN
 • Lokalizacja: Bożówka, Mazowieckie, Polska

Ulica: Online

Kontakt: https://sylwiakwaśny.pl/, psycholog.sylwia@interia.pl

Telefon: 721 843 232

Nazywam się Sylwia Kwaśny. Jestem z wykształcenia psychologiem oraz psychodietetykiem, nauczycielką biologii i psychologiem zwierzęcym.

Pomagam osobom z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, psychosomatycznymi, w kryzysach życiowych oraz osobom wysokowrażliwym.

Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania różnego rodzaju( anoreksja, bulimia, diabulimia, , kompulsywne objadanie, zespół jedzenia nocnego). Pomagam zbudować zdrowe relacje z emocjami, ze sobą, z jedzeniem i ciałem. Patrzę na człowieka w sposób holistyczny- całościowy.

Pracuję z osobami dorosłymi reprezentującymi swój własny światopogląd.

Współpraca ze mną ma na celu polepszyć Twoje samopoczucie psychiczne, somatyczne oraz Twoje relacje ze sobą, z emocjami i ciałem.

Praktykuję w zawodzie 7 lat. Doświadczenie zdobyłam pracując w Szpitalu oraz w poradni żywieniowej, DPS dla przewlekle psychicznie chorych, w szkołach podstawowej i liceum.

Cały czas dokształcam się uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu zdrowia psychicznego, dietoterapii, technik relaksacyjnych oraz metod terapii naturalnych oraz metod skutecznego nauczania.

Z Pacjentami pracuję online. Konsultacja psychologiczna online lub psychodietetyczna to zdalne spotkanie np. z użyciem Skype, Google Meet, WhatsApp, Signal, Messenger, telefonicznie.

Oferuję również konsultacje/ poradnictwo z zakresu zoopsychologii/ behawioryzmu zwierzęcego dla właścicieli zwierząt towarzyszących, również w formie online.


Serdecznie zapraszam.

tel. 721-843-232
e-mail: psycholog.sylwia@interia.pl
https://sylwiakwaśny.pl/
psycholog online:

Powiązane oferty

 • Psycholog, psychotraumatolog online, cała Polska
  Psycholog, psychotraumatolog online, cała Polska
  200.00 PLN
  Psycholog Warszawa (Mazowieckie)
  Oferuję Ci pomoc psychologiczną online, jeżeli doświadczasz cierpienia w takich obszarach jak: • Zaburzenia lękowe, • Zaburzenia lękowe z napadami lęku (ataki paniki), • Zaburzenia lękowe w postaci fobii (fobia społeczna i inne fobie specyficzne), • ...
 • Pomoc psychologiczna
  Pomoc psychologiczna
  150.00 PLN
  Psycholog Warszawa (Mazowieckie)
  Proponuję pomoc psychologiczną w bezpiecznej i życzliwej atmosferze. Pomogę Ci nauczyć się, jak zaufać sobie i innym, jak wzmocnić poczucie własnej wartości, a także rozpoznawać własne uczucia i potrzeby, otworzyć się na miłość i pracować nad własnym...
 • zaproszenie
  zaproszenie
  45.00 PLN
  Psycholog Warszawa (Mazowieckie)
  Dzień dobry ! Psycholog kliniczny oferuje pomoc psychologiczną w każdym zakresie, stacjonarnie i online +48 662 457 458. Zapraszam !

Opinie

  ewelina

  opinia o konsultacji online według ewelina:

  (5 z 5)

  Jestem bardzo zadowolona z pomocy psychologicznej i wsparcia Pani Sylwii. Możliwość umówienia wizyty online w dogodnych godzinach jest dodatkowym plusem.

  Zostaw swoją opinię (spam i obraźliwe komentarze zostaną usunięte)

  Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychotraumatolog
  Specjaliści Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny Prywatność
  Psychologuj