Sylwia Kwaśny

 • Sylwia Kwaśny
 • Adres: Jagiełły1/15
 • Lokalizacja: Tczew 83-110, Pomorskie, Polska
 • Telefon: 721 843 232

O mnie

Nazywam się Sylwia Kwaśny. Jestem z wykształcenia psychologiem oraz psychodietetykiem, posiadam też przygotowanie pedagogiczne.

Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia, ortoreksja, niedowaga, bigoreksja, pregoreksja, diabulimia, alkoreksja, nadwaga, otyłość, neofobia żywieniowa, kompulsywne objadanie, zespół jedzenia nocnego, jedzenie emocjonalne, anarchia żywieniowa, zespół przeżuwania, Oral Expulsion Syndrome, łaknienie spaczone (zespół Pica), geofagia, trichofagia, obsesje żywieniowe, wymioty psychogenne, zespół oczyszczania, Zespół Kleinego-Levina, w zakupoholizmie, z dysmorfofobią oraz brakiem akceptacji siebie i swojego ciała, z dermatillomanią( kompulsywne skubanie skóry). Uczę właściwego radzenia sobie z codziennym stresem.

Pomagam osobom z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, nerwicowymi, zaburzeniami osobowości, a też osobom wysoko wrażliwym, dorosłym z Zespołem Aspergera, którzy przejawiają trudności w różnych sferach życia. Patrzę na człowieka w sposób holistyczny- całościowy.

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, seniorami, osobami LGBT+, osobami reprezentującymi swój własny światopogląd.
W pracy z pacjentem stosuję indywidualne podejście do każdej zgłaszającej się osoby, patrzę na człowieka w sposób holistyczny, dopasowując odpowiednie techniki, które pomogą pacjentowi w codziennym funkcjonowaniu psychicznym i somatycznym. Niezwykle ważne jest aktywne słuchanie, aby stworzyć bezpieczną atmosferę.

Doświadczenie zdobyłam pracując od 2016 r w Szpitalach, prowadząc konsultacje psychologiczne dla pacjentów oraz ich rodzin i personelu medycznego, a także w poradni żywieniowej jako psychodietetyk
Pracowałam również w szkole podstawowej i w liceum na stanowisku psychologa szkolnego, prowadząc konsultacje dla uczniów i rodziców.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Moja oferta

 • Konsultacje psychologiczne online, psychodietetyczne online
  Konsultacje psychologiczne online, psychodietetyczne online
  160.00 PLN
  Psycholog Tczew (Pomorskie)
  Nazywam się Sylwia Kwaśny. Jestem z wykształcenia psychologiem oraz psychodietetykiem, posiadam również przygotowanie pedagogiczne. Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania różnego rodzaju. Pomagam zbudować zdrowe relacje z jedzen...
 • 1
Psycholog Psychoterapeuta Psychodietetyk Psycholog dziecięcy Seksuolog Badania psychotechniczne Psychiatra Psychtraumatolog

Specjaliści zdrowia psychicznego Blog psychologiczny Blog psychoterapeutyczny

Psychologuj.pl