Sylwia Kwaśny

 • Sylwia Kwaśny
 • Adres: Jagiełły1/15, Tczew, 83-110
 • Telefon: 721 843 232

O mnie

Nazywam się Sylwia Kwaśny. Jestem z wykształcenia psychologiem oraz psychodietetykiem, posiadam też studia z przygotowania pedagogicznego.

Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania różnego rodzaju. Pomagam zbudować właściwe relacje z emocjami, jedzeniem i ciałem. Uczę właściwego radzenia sobie z codziennym stresem.

Pomagam osobom z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, nerwicowymi, zaburzeniami osobowości, a też osobom wysokowrażliwym. Patrzę na człowieka w sposób holistyczny- całościowy.

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, seniorami, osobami LGBT+, osobami reprezentującymi swój własny światopogląd.

W pracy z pacjentem stosuję indywidualne podejście do każdej zgłaszającej się osoby, patrzę na człowieka w sposób holistyczny, dopasowując odpowiednie techniki, które pomogą pacjentowi w codziennym funkcjonowaniu psychicznym i somatycznym. Niezwykle ważne jest aktywne słuchanie, aby stworzyć bezpieczną atmosferę.

Doświadczenie zdobyłam pracując od 2016 r w Szpitalach, prowadząc konsultacje psychologiczne dla pacjentów oraz ich rodzin i personelu medycznego, a także w poradni żywieniowej jako psychodietetyk

Pracowałam również w szkole podstawowej i w liceum na stanowisku psychologa szkolnego, prowadząc konsultacje dla uczniów i rodziców.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Moja oferta

 • Konsultacja psychodietetyczna online, konsultacja psychologiczna online
  Konsultacja psychodietetyczna online, konsultacja psychologiczna online
  150.00 PLN
  Psychodietetyk Pienice (Mazowieckie)
  Nazywam się Sylwia Kwaśny. Jestem z wykształcenia psychologiem oraz psychodietetykiem. Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania różnego rodzaju( anoreksja, bulimia, diabulimia, pregoreksja, zespół jedzenia nocnego, kompulsywne obj...
 • konsultacja psychologiczna online, konsultacja psychodietetyczna online,
  konsultacja psychologiczna online, konsultacja psychodietetyczna online,
  150.00 PLN
  Psycholog Bożówka (Mazowieckie)
  Nazywam się Sylwia Kwaśny. Jestem z wykształcenia psychologiem oraz psychodietetykiem, nauczycielką biologii i psychologiem zwierzęcym. Pomagam osobom z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, psychosomatycznymi, w kryzysach życiowych oraz osobom wysoko...
 • 1

Znajdź Specjalistę • Blog psychologicznyBlog psychoterapeutyczny

Psychologuj | Prywatność